Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Tabloid ogłasza kryzys w związku Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Tymczasem muzyk udziela wywiadu dla VIVY! i wyznaje prawdę!

Ola Kwaśniewska Kuba Badach Instagram wspólne zdjęcia


Kuba Badach o związku z Olą Kwaśniewską w Vivie!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pod koniec września świętowali piątą rocznicę ślubu. Dziennikarka opublikowała wspominkowe zdjęcie, co nie przeszkodziło tabloidom w obwieszczeniu światu o kryzysie w związku sympatycznej pary. Tygodnik Twoje Imperium na podstawie zdjęcia z kolacji „Kwaśniewskich” wywnioskował, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach uczcili piątą rocznicę ślubu na bogato!

W najnowszym numerze magazynu Viva!, Kuba Badach został przepytany przez Piotra Najsztuba na temat muzyki i związku z Aleksandrą Kwaśniewską. Z rozmowy jasno wynika, że para ma się nawet lepiej niż dobrze i żaden kryzys nie jest im straszny:

Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu… Że to przytrafia się tylko nastolatkom, a potem człowiek staje się coraz bardziej racjonalny, cyniczny – powiedział Kuba w wywiadzie dla Vivy!.

Ponadto muzyk dodał, że związek z Olą, a potem małżeństwo, było „pozytywną bombą atomową” w jego życiu.

Między małżonkami wszystko układa się na tyle dobrze, że Kuba w wywiadzie dla Vivy! zachwala muzykalność Oli, oraz zdradził, czy ma zamiar zaśpiewać z żoną?
Oprócz tego, że słucha, to świetnie słyszy. I co niebywałe, pamięta wszystkie teksty świata.
Nie byłbym w stanie być z kobietą, która „nie słyszy” muzyki.
Nawet już razem zaśpiewaliśmy. Nagraliśmy piosenkę na urodziny Natalii Kukulskiej. Ola napisała nowy tekst do jej przeboju „Sexi Flexi”. Zaśpiewaliśmy ją w duecie i daliśmy nagranie w prezencie. To był hit wewnętrzny! – wyznał na łamach magazynu Kuba.
Miejmy nadzieję, że niebawem ich małżeństwo ukoronuje ciąża córki Aleksandra Kwaśniewskiego i na świat przyjdzie długo wyczekiwany potomek pary.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach uczcili piątą rocznicę ślubu na bogato!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska z mężem Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska z mężem Kubą Badachem

Czy Aleksandra Kwaśniewska powinna nagrać płytę z mężem Kubą Badachem? 🙂Komentarzy: 4


Mirellka2T | 25 października 2017, 14:44

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 6 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 5 października 2017, 17:08

Super są, bardzo lubię i Kubę i Olę


Gość | 5 października 2017, 11:02

BLA.BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BZDETY NA CALEJ LINII.


Gośća | 5 października 2017, 09:23

ale wymyslone bzdury


Dodaj komentarz
×