Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Serialowa gwiazda schudła ponad 20 kilogramów i natychmiast otrzymała rolę życia!

Violetta Arlak


Violetta Arlak schudła i dostała nową rolę w filmie

Niedawno media obiegły zdjęcia, na których mogliśmy podziwiać nowy wizerunek aktorki znanej z popularnego serialu TVP RanczoVioletty Arlak. . Jak się okazuje, gwiazda serialowa schudła ponad 20 kilogramów! Różnica w jej wyglądzie jest spektakularna. Czy dzięki zmianie wizerunku pojawiły się w jej życiu nowe propozycje zawodowe? Aktorka przyznała, że dzięki zrzuceniu zbędnych kilogramów otrzymała jedną z propozycji zawodowych.

Propozycja, jaką dostałam dzięki zmianie wizerunku, to “Miasto Skarbów” w TVP2. Zagrałam postać inną, niż do tej pory miałam okazję grać – wyznała w rozmowie z WP Teleshow.

Gwiazda natychmiast postanowiła przyjąć propozycji od Telewizji Polskiej, nawet po tym, gdy obecnie wiele gwiazd otwarcie odmawia i krytykuje poczynania prezesa stacji. Arlak zagrała epizod w „Mieście Skarbów„,  jest wielce zachwycona tym, co udało się stworzyć wszystkim artystom. Gwiazda uważa, że każdy sam powinien sobie wyrobić opinię. Przyznaje też, że Polacy mają teraz dość trudny okres, ale trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem.

Tak się nam w kraju porobiło i musimy na siebie uważać, w co się dajemy „wkręcać”. Ja sama widzę to po sobie. Cieszę się, że do takiego serialu trafiłam. Jest naprawdę kilka fajnych produkcji w Telewizji Polskiej, które można oglądać. Nie wszystko można pod jeden szyld podciągać i czasem też nie warto, bo wiele człowiek traci.

Arlak apeluje też do widzów i swoich fanów!

Ja bym ludziom zakazała plotkowania. Idź sprawdź, włącz, zobacz, oceniaj. Nie opowiadaj, że ktoś ci opowiedział, bo widział. Ja tego nie rozumiem. To trzeba samemu zobaczyć. Będę chwalić “Miasto Skarbów”, bo to nie jest produkcja polityczna, tylko artystyczna. Kraków pokazany jest ze świetnej perspektywy. Mam nadzieję, że widzowie się przekonają i obejrzą choć jeden odcinek.

Gwiazdy na premierze spektaklu „Alibi od zaraz”: Ola Ciupa, Aleksandra Szwed, Katarzyna Skrzynecka, Hubert Ubrański

 

 

 

 Metamorfoza Violetty Arlak

Violetta Arlak schudła ponad 20 kilogramów. W rozmowie z WP Teleshow przyznała, że nie było tak trudno, jak się na początku spodziewała.

Jak się to robi? Okazuje się, że wcale to nie jest takie skomplikowane. Trzeba po prostu wziąć się za siebie. Wiedzieć, czego się chce. Kiedy skończyło się „Ranczo”, to nabrałam ochoty na zmianę w swoim życiu. Zaczęłam od dobrej dietetyczki, a potem był “Taniec z gwiazdami”, dzięki któremu jeszcze troszkę schudłam. A teraz to już idzie w dół samo, bez żadnych moich starań. Niech mnie tutaj nikt nie wkręca w to, że ja nic nie jem i jestem smutna.

Aktorka podkreśla, że nowy styl życia jej bardzo odpowiada i już się do niego przyzwyczaiła.

To jest strasznie śmieszne, bo czuję się jakbym zaczęła zupełnie inne życie. Wcześniej były jakieś obostrzenia, jedzenie na czas, a w tej chwili jem, kiedy mam na to ochotę.

Violetta Arlak podkreśla, że zdrowie to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Jak każda kobieta cieszy się, że po metamorfozie nie ma problemu z doborem ubrań.

Warto zadbać o siebie. Ja w życiu nie miałam tak, że otwierałam szafę i mówiłam: „Dobra, nieważne, co na siebie założę”. Teraz czuję się ze sobą dobrze i mogę tak mówić i myśleć. Poza tym, jak człowiek nie jest już grubszy, to nie musi nadrabiać swoich kompleksów.

Gratulujemy sukcesu!

Violetta Arlak przeżyła dramat! Aktorka skarży się na za duże piersi

Czy lubisz serial „Ranczo”?Komentarzy: 3


Mirellka2D | 25 października 2017, 12:35

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 6 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


GGość | 21 października 2017, 09:21

Rolę życia to miała w Ranczo a nie epizod w jakimś serialu


Lis Gość | 21 października 2017, 08:25

Smutna 😢 pani


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×