Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Viola Kołakowska ponownie prowokuje! Tym razem pokazała zdjęcie swojego 4 letniego synka, który obserwuje ją w trakcie kąpieli!Kontrowersyjne foto 4 letniego synka Violi Kołakowskiej

Viola Kołakowska, była partnerka Tomasza Karolaka, bardzo często zamieszcza  w sieci swoje kontrowersyjne fotki. Doskonale znamy jej roznegliżowane sesje w samym bikini, pamiętamy również jej ostatnią fotkę, pod którą wygłosiła patetyczny apel do polskich kobiet:

Z nadzieja, wiara i odwaga patrzę w przyszłość .. najważniejsze to uwierzyć,ze Twoje życie należy do Ciebie i tylko Ty możesz o nim decydować .. Dziewczyny, kobiety, szanujcie się,bądźcie silne i niezależne i nie dajcie sobie wmówić, ze jesteście mniej warte.Walczcie o szacunek bo jesteście matkami, kobietami pracującymi, żonami, przyjaciółkami,siostrami i córkami .. wiele ról macie do odegrania i wszystkim chcecie sprostać .. Dom tworzy Wasza wrażliwość i empatia a wsparcia macie niewiele ale wsparcie to najsilniejsze możecie dać same sobie. Wspierajmy sie tez wzajemnie i dopingujmy.. To my kobiety jesteśmy siła, początkiem i końcem i dbajmy o to, żeby nikt nigdy tej siły i wiary nam podstępnie nie odebral, nie kopał dołków i psychicznie nie rujnował..Najważniejsze co możemy dać same sobie to niezależność a niezależność to wolność ?❤️

Tym razem jednak Viola poszła o krok dalej i zamieściła w sieci zdjęcie czteroletniego syna Leona, który towarzyszy jej w trakcie kąpieli!

 Mały książę moj.. lubi tak siedzieć na wannie kiedy się kąpię?#synekmamusi #miłość #radość #razem#łazienka #badroom #rozmowy #poranek#uwaga #beautiful #mylove #myboy#myheart #instaboy #❤️”, podpisała je Viola Kołakowska.

Mimo tego, że zdjęcie mogłoby zostać uznane za kontrowersyjne, w komentarzach pod nim przeważają pozytywne opinie dotyczące tej uroczej rodzinnej scenki.

  • Super, też tak lubię jak mój wpada na pogaduchy
  • Też wolałabym leżeć w wannie, ale byłam próbie Ferdynanda w Teatrze Imka
  • Moja córka tez. Tyle ze ona towarzyszy mi pod czas kąpieli a następnie ubrana czeka grzecznie aż ja się wykąpie i razem wychodzimy :-)”- piszą ze zrozumieniem inne matki.

Część rodziców uważa, że dzieci od najmłodszych lat powinny oswajać się z widokiem nagości w domu. Czy do tej grupy zalicza się Viola?

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Viola Kołakowska zagrała w „Listach do M. 3”. Tomasz Karolak ocenił jej umiejętności [WIDEO]

 

Viola Kołakowska o swojej roli życia w „Listach do M. 3”! Zagrała kilka sekund… płatek śniegu? [WIDEO]

 

Wiotka jak brzózka Viola Kołakowska cała w falbankach kusi udami na 40-leciu Smyka!

Czy podoba Ci się nowy wizerunek Violi Kołakowskiej?Komentarzy: 5


Gość | 11 grudnia 2017, 09:56

Biedne dziecko nabawi sie traumy patrząc na szpetna matke.


Gość | 8 grudnia 2017, 16:34

Szczerze mówiąc jest tak przeraźliwie chuda, te cienie pod oczami. Czy ona nie jedzie na jakimś koksie?


GośćAdi | 8 grudnia 2017, 10:33

Paskudztwo straszne. Mialem nadzieje ze moze w glowie chociaz cos ma. A tam tylko echo


Gość | 8 grudnia 2017, 10:14

Dno, pustak jak intelektem nie można zaimponować to pokazuje się kontrowersje fotki aby zwrócić na siebie uwagę. Myślę że ta Pani ma problem ???


Gość | 7 grudnia 2017, 15:39

Po co pokazujecie ciągle tą brzydką babę ???


Dodaj komentarz
×