Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Wielki skandal wokół zmysłowej Gigi Hadid! Seksbomba nie wystąpi w nadchodzącym wielkim pokazie Victoria’s Secret!

pokaz


Gigi Hadid nie wystąpi w pokazie Victoria’s Secret

Gigi Hadid oficjalnie poinformowała, że nie wystąpi na tegorocznym pokazie Victoria’s Secret, który odbędzie się w Szanghaju. Dziennikarze i fani po jej nagłej decyzji zaczęli spekulować. Należy podkreślić, że Gigi od 2015 roku obowiązkowo stawiała się na każdym pokazie Victoria’s Secret, zatem ta informacja zasmuciła jej fanów. Na Twitterze amerykańska piękność napisała, że jest jej przykro z tego powodu.

Jestem taka zła, że nie będę mogła wystąpić w tym roku w Chinach. Kocham moją rodzinę Victoria’s Secret i będę duchem ze wszystkimi moimi dziewczynami. Z niecierpliwością czekam na to piękne show i już nie mogę się doczekać przyszłorocznego pokazu! – czytamy.

Niestety Gigi nie wyjaśniła, skąd ta decyzja. Czujni dziennikarze serwisu Fashionista sugerują, że najprawdopodobniej Hadid nie dostała pozwolenia na wizę. Miało być to spowodowane sytuacją, która miała miejsce na początku 2017 roku, kiedy to modelka została oskarżona o rasizm. Przypomnijmy, że tego pamiętnego dnia na Snapchacie jej siostry – Belli, pojawiło się nagranie, na którym było widać, jak Gigi naciąga skórę wokół oczu i próbuje parodiować Azjatów. Internauci wówczas bardzo skrytykowali jej zachowanie, jedynie Zayn Malik postanowił wziąć ją w obronę. Gigi Hadid zatem nie będzie w Chinach, jednak podczas show będzie można zobaczyć jej piękną siostrę.

Żałujecie, że Gigi nie wystąpi w grudniowym pokazie Victoria’s Secret?

21-letnia Bella Hadid z okazji urodzin zmysłowo eksponuje ciało w stringach! Gorąca fota podbija internet

Bella Hadid świętuje urodziny w kozaczkach polskiej marki! Ten model to prawdziwy rarytas!

Nieziemsko seksowna Joanna Krupa rozwaliła system! Jej kostium na meksykański Halloween zwala z nóg! To prawdziwa gorączka sobotniej nocy!

Kogo lubisz bardziej: Kendall Jenner czy Gigi Hadid?Komentarzy: 3


Gość | 20 listopada 2017, 15:12

Bez sensu jeśli bylaby to prawda to i Bella nie dostala by wizy.Ponieważ nagranie zostalo wrzucone na snapie Bellie brała w tym udział chociażby samo nagranie.Same tez mają korzenie palestyńskie,czyli Azja Zachodn.


Gość | 20 listopada 2017, 13:49

siostra była brzydsza i postanowiła sobie zoperować nochala. Teraz też jest modelką, phi 🙂


Gość | 20 listopada 2017, 10:32

Nieciekawa twarz jak maska zero oryginalnosci .
Dzisiejsze babska jedna ,szpetna podobna do drugiej szpetnej.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×