Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Wielka rozpacz Victorii Beckham! Zalana we łzach tuli ukochanego syna Brooklyna! Co się stało?

Brooklyn Beckham , Victoria Beckham płacze


Victoria Beckham płacze za Brooklynem

Chwila w której rodzice muszą pożegnać się z ukochanym dzieckiem wyjeżdżającym na studia to trudny czas szczególnie dla matki! Ten smutny okres właśnie zbliża się w życiu Victorii Beckham, która już rozpacza za swoim starszym synem Brooklynem.

Victoria Beckham jak czarownica? Jest bez makijażu, w dżinsach i japonkach, a syn zrobił jej zdjęcie z ukrycia!

Aby upamiętnić domową i rodzinna sielankę Victoria i Brooklyn Beckhamowie zapozowali wspólnie do pożegnalnej fotki. Mama z synem siedzą razem w fotelu. To zapewne jeden z ostatnich momentów przed wyjazdem 18-latka na studia, zatem w pięknych oczach Victorii pojawiły się łzy! Perspektywa wyjazdu ukochanego syna z rodzinnego domu jest dla niej wielce bolesna…

Jesteśmy z ciebie tacy dumni. Wspaniałe wyniki matury i droga do college’u. Bardzo cię kochamy i będziemy tęsknić – napisała Victoria na Instagramie.

Brooklyn jeszcze nie wyjechał, jednak już teraz za bratem tęskni również Romeo Beckham. Młodszy brat też wrzucił na Instagram wspólne zdjęcie:

Brooklyn, będę za tobą tak tęsknił i jestem taki dumny z ciebie, że tak daleko zaszedłeś! Powodzenia w Nowym Jorku! – napisał Romeo.

Czekamy jeszcze na sygnał od kochającego taty. Jak wiadomo Davida Beckhama z synem Brooklynem łączą nie tylko podobne tatuaże, ale i szczególna ojcowska więź! Brooklyn Beckham zapowiedział, że po wyjeździe na studia przestanie udzielać się publicznie!

Czy i wy zaczynacie już tęsknić?

Syn Davida Beckhama zrobił sobie czwarty tatuaż! To już kolejny w tym miesiącu!

Victoria Beckham i Brooklyn

Victoria Beckham i Brooklyn

David i Victoria Beckham wspierają syna Brooklyna

David i Victoria Beckham wspierają syna Brooklyna

Victoria Beckham płacze

Victoria Beckham płacze

Brooklyn Beckham wyprowadził się z domu

Brooklyn Beckham wyprowadził się z domu

Czy Victoria i David Beckham są udaną parą?Komentarzy: 2


Gośćas | 21 sierpnia 2017, 11:15

dla rodzicow jest ciezko i przezycie


co | 20 sierpnia 2017, 23:19

No już nie jest taki mały więc normalna sprawa że dorasta i ucieka z domu. ;p ależ ona super wygląda… zawsze idealna figura co ona robi? Dieta, iqacai, treningi czy jakieś specjalne zabiegi?


Dodaj komentarz
×