Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Królewskie urodziny córki Beckhamów! Impreza odbyła się w samym Pałacu Buckingham! Prezentów co niemiara, a tort? Godny księżniczki

Harper Beckham Urodziny


6 urodziny córki Davida Beckhama

David Beckham i Victoria Beckham  to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Są zgodnym małżeństwem i wspólnie wychowują swoje cudne dzieci – Brooklynie, Cruza, Romea i Harper. Wiemy jednak, że to córka Davida Beckhama jest jego szczególnym oczkiem w głowie. Piłkarz nieustannie podkreśla, że dziewczynka podbiła jego serce.

Syn Davida Beckhama nie ma pieniędzy? „Zmywa brudne kubki w…”

 

 

Harper 10 lipca skończyła dokładnie sześć lat. Świętowanie rozpoczęto już w niedzielę w ścisłym gronie rodzinnym. Zdjęciami z urodzinowego spotkania w domu Beckhamów podzieliła się Victoria Beckham. Na imprezę urodzinową Harper przyszli rodzice Victorii Beckham oraz jej rodzeństwo, brat Christian i siostra Louise. Nie zabrakło także sióstr Davida Beckhama – Joanne oraz Lynne. Ale to był dopiero początek świętowania!

Rodzeństwo Harper Beckham przygotowało do niej imprezę niespodziankę! W domu było pełno balonów, prezentów i świeżych kwiatów. Zarówno Brooklyn, jak i Romeo oraz Cruz urodziny młodszej siostry uczcili także na własnych kontach na Instagramie, gdzie zamieścili urocze zdjęcia z Harper składając jej najlepsze życzenia.

Urodziny Harper Beckham w Pałacu Buckingham

Jednak oficjalne świętowanie urodzin 6-letniej Harper Beckham rozpoczęło się od wizyty w Pałacu Buckingham! To było królewskie przyjęcie urodzinowe.

Jubilatka Harper nie tylko wyglądała jak księżniczka, ale miała okazję poznać samą wnuczkę Elżbiety II, księżniczkę Beatrice! To spotkanie uwieczniono wspólną fotografią.

David Beckham wielokrotnie pokazywał, że dla córeczki jest w stanie zrobić dosłownie wszystko, także 6 urodziny Harper w samym pałacu Buckhingham…

Zastanawiamy się, jaką niespodziankę Beckhamowie szykują na 15-ste urodziny Romea, który będzie świętował już 1 września. Czy jego urodziny będą obchodzone równie hucznie, jak urodziny małej Harper?

Najstarszy syn Beckhamów wydał książkę! Victoria i David zadali szyku na wystawnej premierze

6 urodziny córki Davida Beckhama

6 urodziny córki Davida Beckhama

6 urodziny córki Davida Beckhama

6 urodziny córki Davida Beckhama

6 urodziny córki Davida Beckhama

6 urodziny córki Davida Beckhama

Czy Victoria i David Beckham są udaną parą?Komentarzy: 1


wcc | 10 lipca 2017, 21:29

no nieźle.. niektórzy to naprawdę są w czepku urodzeni… nie dość, ze takie przyjęcia urodzinowe.. rodzice idealni, znani, bogaci to i jej niczego nie zabraknie. swoją drgoą niektórzy mają tyle szczęścia, że mają chudość w genach i nie muszą walczyć z tłuszczykiem z tabsami iqgreen i litrami potu na siłowni. No ale..


Dodaj komentarz
×