Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Wiemy jakie niespodzianki na jesień przygotował dla widzów kanał TVN Style! [WIDEO]

TVN Style gwiazdy na jesiennej ramówce


Gwiazdy TVN Style o jesiennej ramówce

Już wiemy co nowego czaka widzów TVN Style. Wiemy czy prowadząca „W czym do ślubu?” Izabela Janachowska spodziewała się dużej popularności swoich programów? Co nowego przygotowała Małgorzata Rozenek-Majdan w programie „W dobrym stylu”? A kogo do rozmowy zaprosiła dziennikarka Magda Mołek, prowadząca „W roli głównej”? Karolina Korwin-Piotrowska wyjaśniła również w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską o czym będzie jej nowy program „Sława”.

Małgorzata Rozenek cała w czerni na jesiennej ramówce TVN Style! Kreacja i dodatki godne prawdziwej damy

Izabela Janachowska, prowadząca program „W czym do ślubu?” nie spodziewała się, że jej program zdobędzie aż taką popularność i jest szczęśliwa.

Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca program „W dobrym stylu” zapowiedziała ponownie ciekawe rady, będą ciekawe rozmowy o tematyce finansowej, Rozenek pokaże również jak zapakować prezent i co dać dziecku na śniadanie do szkoły.

Magda Mołek, prowadząca program „W roli głównej” nie liczy już sezonów swojego programu,  liczy lata, jej program skończył 10 lat. Najnowsze odcinki Mołek nagrała z Zygmuntem Chajzerem i Grażyną Torbicką, z która wcześniej nie udało się jej spotkać bowiem Torbicka była gwiazda TVP.

Katarzyna Bosacka, prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” – pokaże nam co jedzą gwiazdy. Pierwszym gościem jej programu był Andrzej Sołtysik , który dostał pół świni do rozbioru, z której wspólnie z Bosacką zrobił kiełbasę.

Maciej Maniewski, juror w programie „Mistrzowskie cięcie” i Gabi Drzewiecka, prowadząca program „Mistrzowskie cięcie” wracają z nowymi pomysłami.

Ula Chincz, prowadząca dwa programy w TVN Style „Gwiazdy prywatnie” i „Beauty ekspert” Chincz wejdzie z kamerą do domów gwiazd pokazując np. ich łazienkę. Zdradziła, ze już była u Katarzyny Sokołowskiej, która ma złote korki na butelkach.

Karolina Korwin-Piotrowska, prowadząca nowy program „#Sława” – po 10 latach porzuciła swój słynny Magiel. Jej nowy program pokaże w prosty sposób jak celebryci i pop kultura wpływali i wpływają na nasze życie.

Macie już swoje wybrane programy? Zobaczcie wywiady z gwizdami:

Gwiazdy TVN Style promują jesienną ramówkę: Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Magda Mołek, Karolina Korwin Piotrowska

Małgorzata Rozenek - TVN Style jesień 2017 - prezentacja ramówki

Małgorzata Rozenek – TVN Style jesień 2017 – prezentacja ramówki

Katarzyna Bosacka - TVN Style jesień 2017 - prezentacja ramówki

Katarzyna Bosacka – TVN Style jesień 2017 – prezentacja ramówki

Izabela Janachowska - TVN Style jesień 2017 - prezentacja ramówki

Izabela Janachowska – TVN Style jesień 2017 – prezentacja ramówki

Magda Mołek - TVN Style jesień 2017 - prezentacja ramówki

Magda Mołek – TVN Style jesień 2017 – prezentacja ramówki

Oglądasz TVN Style?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×