Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Niesmaczne wyznanie Kim Kardashian. Szykuje się do operacji przed trzecią ciążą

Kim Kardashian trzecia ciąża


Kim Kardashian o trzeciej ciąży i operacji macicy

Zwariowana rodzina Kardashianów wystartowała z nową serią KUWTK. Ku zaskoczeniu wszystkich oglądalność jest rekordowo niska. Kris Jenner robi co może, żeby przyciągnąć ludzi przed telewizory. W trailerze najnowszego odcinka rodzinnego show trwa podkręcanie atmosfery. Kim Kardashian zrzuca swoją bombę: celebrytka chce przejść operację i znowu zajść w ciążę.

Abstrahując od tego, jak niezwykłe jest omawianie swoich problemów ginekologicznych przy kolacji z piętnastoma osobami przy stole i stekami tysięcy po drugiej stronie ekranu, to pamiętamy, że lekarz surowo zabronił Kim zachodzenia w trzecią ciążę! Żona Kanye rzeczywiście miała gigantyczne problemy z pierwszą ciążą, a jeszcze większe z drugą, i było jasno powiedziane, że przy kolejnych dzieciach w grę wchodzi tylko surogatka, gdyż zagrożenie życia gwiazdy jest zbyt duże.

Kim chciała surogatki, mówiła o tym i podobno nawet zaczęła poszukiwania, ale nagle nie wiadomo czemu postanowiła zmienić zdanie:

Muszę mieć operację mojej macicy żeby jakby załatać tę dziurę, którą tam mam, lekarze muszą wszystko oczyścić. No i zostaje blizna. To by była ciąża najwyższego ryzyka

To czemu chcesz to zrobić? – zapytała Khloe

Chcę, żeby moje dzieci miały dużą rodzinę, chcę żeby miały rodzeństwo – odpowiedziała Kim

Chyba zaczynamy bać się oglądać kolejne trailery, a tym bardziej całe odcinki…

Zobacz: Rozstanie u Kardashianów! A jeszcze niedawno planowali ślub

Kim Kardashian bez biustonosza

Kim Kardashian planuje trzecią ciążę

Dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa

Trzecia ciąża zagraża życiu Kim Kardashian

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×