Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Khloe Kardashian urodziła córkę, ale dramat w jej prywatnym życiu wciąż się ciągnie! Kochanka Tristana Thompsona jest W CIĄŻY

Khloe Kardashian i Tristan Thompson ślub


Tristan Thompson będzie miał dziecko z kochanką?

Wygląda na to, że dramat Khloe Kardashian nie skończy się dyskretnym wyciszeniem sprawy i wyjaśnieniem jej w zakamarkach własnego domu. Celebrytka, która 12 kwietnia nad ranem powitała na świecie długo wyczekiwaną córeczkę zaledwie kilka godzin wcześniej dowiedziała się, że ojciec jej dziecka i jej ukochany zarazem zdradzał ją z innymi kobietami. Afera, którą rozpętał Tristan Thompson nie zamierza ucichnąć w najbliższym czasie.

W sprawie wypowiadał się między innymi były Khloe, Lamar Odom, a Kim Kardashian otwarcie deklaruje, że będzie się mściła na niewiernym partnerze swojej młodszej siostry, wobec której zawsze była bardzo opiekuńcza. Ciekawe co powie na rewelacje, którymi podzieliła się właśnie kochanka koszykarza. Jak się okazuje, kobieta utrzymuje, że jest w ciąży!

Wcześniej na swoim profilu w social mediach Stephanie opublikowała treść wulgarnych erotycznych sms-ów, które wymieniała z Tristanem, oraz fragmenty filmów, na których widać parę uprawiającą seks. Co prawda zidentyfikowanie osób obecnych na nagraniu jest trudne, ze względu na to, że nie widać ich twarzy, ale to w zupełności wystarczyło by podgrzać atmosferę wokół skandalu.  Wideo, będące rzekomą seks-taśmą Tristana i jego kochanki ma pochodzić z soboty, ale jeśli rewelacje na temat ciąży są prawdziwe, ich romans musiał trwać dłużej.

Nie byłby to pierwszy raz gdy Thompson porzucił ciężarną partnerkę dla innej kobiety. Wygląda na to, że ma taki „schemat” działania. Tylko co na to klan Kardashian-Jenner?

Afera z niewiernym Tristanem Thompsonem i Khloe Kardashian nabiera rumieńców! Lamar Odom zabrał głos

Kim Kardashian szaleje ze złości! Jest wściekła na Tristana Thompsona za złamanie serca Khloe Kardashian! „To nie jest zdrowe dla dziecka”

Z kim Tristan Thompson zdradził Khloé Kardashian? Ta kobieta to demon seksu! Dzisiaj mówi o niej cały świat!

Tolerujesz zdradę?Komentarzy: 3


Gość | 13 kwietnia 2018, 13:34

poor rich people


Gość | 13 kwietnia 2018, 13:33

Tam wiecznie każdy każdego zdradza ćpają, piją i mają problemy z psychą. Ja dziękuję za ta sławę i pieniądze. Przecież tak się nie da żyć długo. Tak naprawdę są biedni.


Gość | 13 kwietnia 2018, 13:16

PATOLOGIA


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×