Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Kogo nie zobaczymy w następnym odcinku Top Model 6?

Top Model 6


Co wydarzyło się w 9 odcinku Top Model 6?

Za nami 9 odcinek Top Model 6. Jak zwykle nie zabrakło emocji. Tym razem uczestnicy zmagali się z typowo artystycznymi zadaniami. Musieli popisać się zarówno zdolnościami muzycznymi jak i aktorskimi.

W pierwszym zadaniu uczestnicy zostali podzielenie na 3 grupy. Każda z nich dostała do nauczenia się tekst piosenki były to utwory Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego i Reni Jusis. Śpiewać uczyli się jeżdżąc w samochodach z kierowcami. Nie wiedzieli jednak, że auto prowadzi ten artysta, którego piosenki właśnie się uczą. Jednak kiedy poprosili „kierowców” o pomoc w nauce w niektórych przypadkach wydało się, kto tak naprawdę prowadzi auto. Następni uczestnicy z wykonawcą nagrywali mini teledysk w aucie. Wygrała drużyna Reni Jusis: Daria, Daniel i Mateusz, którzy w nagrodę zostali zaproszeni na jej koncert.

Kolejne zadanie pozwoliło sprawdzić predyspozycje aktorskie przyszły modeli. Polegało to na nagraniu reklamy odżywki do włosów. Nad czy czuwała PR manager firmy i aktor, Filip Bobek. Zadanie wygrali Adam i Ada, którzy otrzymali w nagrodę kurs kitesurfingu. Jednak to reklamę z udziałem Ady będzie można zobaczyć w telewizji.

Kto odpadł w 9 odcinku Top Model 6?

Tematem przewodnim sesji były aresztowania i zatrzymania przez policję. Nad zadaniem czuwał aktor, Jan Wieczorkowski. Ja poradzili sobie uczestnicy? W tym zadaniu modele musieli pokazać wyjątkowe emocje. Niektóre zdjęcia uczestników były genialnie, wyglądały jak filmowe kadry. Jurorzy byli zachwyceni. Niestety odkryły też mankamenty niektórych osób. Oberwało się Kamili:

Za mało emocji. Nie widzę tutaj ani modelki, ani aktorki – powiedział jeden z jurorów

Najgorsze zdjęcie należało właśnie do Kamili Warzechy. Niestety Michał Piróg nie wykorzystał swojej „dzikiej karty” żeby ją uratować.

Zobacz: Takiej gwiazdy uczestnicy Top Model nie spodziewali się w programie. Gdy zobaczyli, kto jest kierowcą taxi… Co za reakcja!

9 odcinek Top Model 6

9 odcinek Top Model 6

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×