Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Kolejny odcinek Top Model 6 za nami! Odpadły aż dwie osoby, a jedną z nich uratował Michał PirógCo wydarzyło się w 10 odcinku Top Model 6?

Za nami 10 odcinek Top Model 6. Jak zwykle nie zabrakło emocji.

Już w pierwszym zadaniu uczestnicy mieli nie lada emocje. Pozowali na tle driftującej dookoła nich Karoliny Pilarczyk. Zadanie zorganizowała jedna z firm produkująca akcesoria do stylizacji włosów. Zadanie wygrała Ada.

W kolejnym zadaniu przyszli modele musieli zmierzyć się z castingiem do pokazu Mariusza Przybylskiego na Fashion Week. Patryk Grudowicz dostąpił zaszczytu otworzenia pokazu.  Nagrody od firmy Apary za udział w pokazie otrzymali Patryk i Natalia. Po castingu przyszedł czas na pokaz. Danielowi niestety nie udało się zaliczyć zadania.

Marcin Tyszka wykonał uczestnikom szybką sesję bez makijażu żeby przekonać się jak wypadają uczestnicy. To jednak był wstęp do głównej sesji high-fashion. Od jej wyniku zależy kto dalej pojedzie na fashion week. Wygrane zdjęcie ukaże się w Glamour. Nad sesją czuwała Ania Jagodzińska

W decydującej sesji najgorszej poradziły sobie m.in.: Ewa i Daria.

Marcin Tyszka o Ewie powiedział, że:

Azbestowy słup wyglądałby lepiej od niej i jest kawałem drewna i jest zły, że zmarnował na nią tyle czasu.

Jesteś zbyt surowy – broniła jej Katarzyna Sokołowska

Kto odpadł w 10 odcinku Top Model 6?

Najlepsze zdjęcia mieli i pojadą na Fashion Week: Daniel Tracz , Natalia Karabasz, Patryk Grudowicz, Ada Daniel, Adam Niedźwiedź i Daria Zhalina.

Z programu odpadli Mateusz Mil i Ewa Niespodziana. Jednak…..uratował ją Michał Piróg, wręczając jej „dziką kartę”.

Mateusz niestety musiał opuścić program. Ewa wróciła i razem z innymi pojedzie na Fashion Week do Madrytu. Produkcja programu postanowiła też zadbać o uśmiech Patryka, którego wysłali na wizytę do ortodonty.

Zobacz: Kogo nie zobaczymy w następnym odcinku Top Model 6?

Top Model 6 odc 10

Top Model 6 odc 10

Kto powinien wygrać Top Model 6?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×