Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Tomasz Karolak już nie jest słodkim pączusiem! Sporo schudł i ma na siebie nowy pomysł!

Tomasz Karolak schudł


Odchudzony Tomasz Karolak chce zostać amantem

Tomasz Karolak przez lata walczył ze sporą nadwagą, dopiero problemy zdrowotne i zapalenie wyrostka robaczkowego doprowadziły do tego, że gwiazdor Rodzinki.pl schudł ponad 12 kilogramów. Karolak jest wyraźnie zadowolony ze swojej metamorfozy. W najnowszym wywiadzie dla Super Expressu pochwalił się spektakularną utratą wagi i zmianą wyglądu.

Po prostu przychodzi w pewnym momencie taki okres, że się chyba człowiek dowiaduje, co jest dla niego najważniejsze i przestaje się otaczać substytutami sukcesu (…) W kwietniu przeszedłem operację wyrostka robaczkowego, bo on pękł. W wieku czterdziestu paru lat przychodzi taka cezura, że człowiek może przemyśleć sobie, co do tej pory robił i jak się zachowywał. I stąd te zmiany w moim życiu i wewnętrzne, i zewnętrzne. Ja też jestem normalnym człowiekiem, który patrzy w przyszłość, więc myślę, że to wszystko miało na mnie bardzo pozytywny wpływ – powiedział Karolak w rozmowie z tabloidem.

Uwielbiana „Rodzinka.pl” znika z anteny TVP?! Wszystkiemu zawinił Tomasz Karolak? O co chodzi?

W najnowszym filmie, w którym zagrał, wcielił się w postać amanta. Jak się okazuje, Karolak doskonale czuje się w nowym wcieleniu:

Ja się lepiej czuję ze sobą, odkąd schudłem, i lepiej się czuję w tej roli, w której gram stylistę telewizyjnego z takim rockowym zacięciem. Uważam, że ta moja metamorfoza zewnętrzna bardzo dobrze zadziałała na tę rolę – powiedział aktor w rozmowie z tabloidem.

Rozstanie Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej było szeroko komentowane w mediach. Choć aktor słynie z rozrywkowego stylu życia, nie ukrywa, że chciałby się w przyszłości ustabilizować, tym bardziej, że na tegorocznym balu Fundacji TVN pojawił się z nową partnerką. Czy coś z tego wyniknie?

Zobaczymy.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znowu się spotykają! Oboje są sobą zachwyceni!

Tomasz Karolak z nową partnerką - Bal TVN 2017

Tomasz Karolak z nową partnerką – Bal TVN 2017

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak - TVP, ramówka jesień 2017

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

 

Lubisz role Tomasza Karolaka?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×