Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Tomasz Adamek wygłasza ksenofobiczne opinie w najpopularniejszym show TVN. Zabronił córce… „Nie lubi czarnych”

Tomasz Adamek ksenofob


Tomasz Adamek jest ksenofobem?

Tomasz Adamek w zawodowym boksie zdobył chyba wszystko. Był mistrzem świata organizacji International Boxing Federation i International Boxing Organization oraz World Boxing Council, był medalistą mistrzostw Europy amatorów, międzynarodowym mistrzem Polski. Zdobył nawet 2 miejsce w w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski.

Jest pierwszym Polakiem, który zdobył Muhammad Ali Giant Athlete Award, nagrodę imienia Muhammada Alego za wybitne osiągnięcia sportowe i postawę poza ringiem, a także The Ring championship belt – pas mistrzowski magazynu The Ring.

Ten wybitny polski bokser jednak w 2016 roku padł na deski w 10. rundzie w pojedynku z Erikiem Moliną i zakończył swoją karierę sportową.

Pamiętamy głośny udział boksera w programie TVN ,w którym jego wypowiedzi zmroziły nawet Monikę Olejnik. Adamek wygłosił wówczas swój pogląd na temat osób homoseksualnych:

Chcę zatrzymać ataki na Kościół i powszechny grzech. Homoseksualistów trzeba leczyć – deklarował Adamek

Sportowiec w wywiadzie podkreślił także swoje antyaborcyjne przekonania i wyraził własną opinię nt. ideologii gender:

Nikt mi nie wmówi, że tzw. Anna Grodzka to kobieta, Bóg zadecydował, że to mężczyzna i nikt tego nie zmieni

Tomasz Adamek o córkach u Kuby Wojewódzkiego

Choć Adamek już w ringu nie walczy, to ciosy nadal zadaje. Mistrz po raz drugi był gościem w popularnym programie TVN, u Kuby Wojewódzkiego.

Sportowiec w programie przyznał, że sam wybiera swoim córkom chłopaków. Były bokser nie wyobraża sobie na przykład, by któraś z nich spotykała się z obcokrajowcem.

Pięściarz jasno i bez ogródek zdradził, jak wygląda podział ról w jego rodzinie. Okazuje się, że priorytetem jest dyscyplina, by zarówno córki, jak i żona wiedziały, gdzie jest ich miejsce. Sportowiec narzuca nawet swoim pociechom, z kim mogą się spotykać, a trzeba przyznać, że ma w tym temacie bardzo restrykcyjne wymagania: jego przyszły zięć musi chodzić do kościoła i być Polakiem.

Moje córki to już panny. Starsza skończyła dwadzieścia lat. Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Żona też. Ja żonę szanuję, ale musi być dyscyplina w domu. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie-Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem. Powiedziałem: Tak, możesz zaprosić moją córkę na obiad. No i tak są razem. Ja muszę wiedzieć, kogo ona wybiera. (…) Młodsza córka nie lubi czarnych. Powiedziała mi: Tato, dobrze wybrałeś siostrze chłopaka. Mi też musisz wybrać. Póki córki są w domu, tata musi mówić, co mają robić.

Zawodowy mistrz świata oczywiście ma prawo do wygłaszania własnych wyrazistych poglądów, jednak zastanawiamy się czy były bokser wie, że teraz już walczy wyłącznie na słowa, a nie na pięści. Bo na tym ringu nie zawsze jest faworytem…

Tomasz Adamek skrytykował figurę Natalii Nykiel u Kuby Wojewódzkiego! „Ja lubię takie…”. Chyba tego nie przemyślał

Kuba Wojewódzki, Natalia Nykiel i Tomasz Adamek

Kuba Wojewódzki, Natalia Nykiel i Tomasz Adamek

Tomasz Adamek ocenia szanse Mariusza Wacha w walce z Powietkinem fot.ONS

Tomasz Adamek jest ksenofobem?

Interesujesz się boksem?Komentarzy: 4


Gość | 12 maja 2017, 07:28

na serio?? wspolczucia dla calej odziny!


Gość | 11 maja 2017, 21:56

Wielkie oburzenie a tak naprawdę facet ma racje …


Gość | 11 maja 2017, 18:09

Corki udaja porzadne a po cichu beda wlasnie urzdowlay z tzw czarnymi.Kobieta nigdy nie jest i nie bedzie prawdomowna.


Gość | 11 maja 2017, 17:13

i prawidłowo kto normalny chciałby żeby jego corka była z czarnym czy innym arabem eeelllo


Dodaj komentarz
×