Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Tomasz Adamek ma problemy z prokuraturą! wszystko przez „bicie kobiet”

Tomasz Adamek ksenofob


Adamek popełnił przestępstwo ścigane z urzędu?

Były mistrz boksu Tomasz Adamek był niedawno gościem w programie TVN u Kuby Wojewódzkiego. Dobrze pamiętamy jego popisy słowne. Bokser otwarcie przyznał się do swoich seksistowskich i rasistowskich poglądów. Robił sobie niesmaczne żarty z bicia kobiet, a nawet do tego nawoływał:

Moje córki to już panny. Starsza skończyła dwadzieścia lat. Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie-Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem – mówił Adamek na co dzień mieszkający w USA. – Młodsza córka nie lubi czarnych. Powiedziała mi: tato, dobrze wybrałeś siostrze chłopaka. Mi też musisz wybrać. Póki córki są w domu, tata musi mówić, co mają robić – podkreślił. Partnerka sportowca też nie ma łatwo: – Ja żonę szanuję, ale musi być dyscyplina w domu

To kontrowersyjne zachowanie Adamka wywołało ogromną fale krytyki. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na swoim facebookowym profilu napisał w niedzielę 14 maja:

Nawoływanie do bicia kobiet jest przestępstwem. Mężczyzna o personaliach Tomasz Adamek przyznający się do rasizmu oraz naruszania wolności oraz praw swoich dzieci publicznie przy pomocy środków masowej komunikacji nawoływał do naruszania nietykalności kobiet. Tym samym w opinii naszego Ośrodka popełnił przestępstwo ścigane z urzędu, za które powinien stanąć przed sądem. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie trafi jutro do prokuratury właściwej miejscowo

Pod wpisem umieszczono zdjęcie Adamka z różańcem i zacytowano jego słowa. Zlepek jego rasistowskich wypowiedzi, nawołujących do agresji wobec kobiet i mówiących o wierze katolickiej, wywołał ogromne poruszenie. Większość internautów bardzo emocjonalnie zareagowała na umieszczone cytaty.

My również jesteśmy oburzeni zachowaniem Adamka. Czy nie sądzicie, że jego skrajne poglądy zacierają nieco jego dotychczasowe sukcesy sportowe?

Tomasz Adamek wygłasza ksenofobiczne opinie w najpopularniejszym show TVN. Zabronił córce… „Nie lubi czarnych”

Kuba Wojewódzki, Natalia Nykiel i Tomasz Adamek

Kuba Wojewódzki, Natalia Nykiel i Tomasz Adamek

 

Tomasz Adamek kończy karierę

Interesujesz się boksem?Komentarzy: 37


Gość | 23 maja 2017, 21:48

Przepraszam, bo może czegoś nie zrozumiałam- w którym momencie on nawoływał do bicia kobiet?


Gość | 20 maja 2017, 20:17

Ośrodek monitorowania czego? A rozpieprzyć to w trymiga! To zapewne odnoga jakiejś fundacji tego żydowskiego grandziarza i oszusta finansowego Sorosa!


BadelaGość | 19 maja 2017, 06:52

Adamek jest normslnym facetem a nie zboczencem.Wsxyscy popiersmy Adamkaada


jumper | 17 maja 2017, 22:09

No tak, do sądu absolutnie. Jednak gdyby w miejsce Adamka wstawić pejsiatego boksera, to cmokanie z zachwytu gwarantowane. Zresztą czego oczekiwać po mediach sterowanych przez starozakonnych.


Green | 17 maja 2017, 16:33

Nie wypaczajcie sensu tego co mówił, ewidentnie się przy tym śmiejąc i pokazując klapsy przez kolano, bo sami będziecie mieli spotkanie z prokuratorem za zniesławienie.


Gość300159 | 17 maja 2017, 10:35

Ludzie w tym kraju zwariowali donosili by na wszystko i wszystkich.To jakis nowy sport albo zwykla koltuneria.


Gość1111 | 17 maja 2017, 10:28

Wolność słowa! Nigdzie nikogo Adamek nie nawoływał. Wolność słowa!


Gość | 16 maja 2017, 23:04

My również jesteśmy oburzeni zachowaniem Adamka. Czy nie sądzicie, że jego skrajne poglądy zacierają nieco jego dotychczasowe sukcesy sportowe?
Jak można tak napisać czy wy wgl macie pojęcie o życiu odróżniacie sport od bycia znanym co mike tyson też siedział za gwałt robił miliony rzeczy które raziły innych i co przez to jego sukcesy sportowe się zacierały? Żałosny artykuł


Gość | 16 maja 2017, 17:36

A ja jestem oburzony zachowaniem prokuratury. Koniec wolności w tym kraju.


Gość | 16 maja 2017, 13:07

podpisz się pod artykułem szmato dziennikarska.


Marcin | 16 maja 2017, 12:03

Czyżby Pan Autor tekstu miał poprawna politycznie gąbkę zamiast mózgu we łbie?
czytam i nie mogę wyjść z podziwu nad szanownego autora odmóżdżeniem.
Facet mówi że nie lubi czarnoskórych – no takie jego zasrane prawo ja nie lubię dziennikarzy ale nie nawołuję do powywieszania ich na drzewach a Tomek też nikogo do niczego nie namawiał
mówi że jest surowym ojcem – no i
po pierwsze takie jego prawo a po drugie bardzo rozsądne podejście
jedyne nad czym można się oburzać co właśnie robię to odmawianie przez „szanownego autora” Tomkowi jego podstawowych konstytucyjnych z resztą praw czyli do własnych poglądów i wolności ich wyrażania (czytaj drogi autorze słowa)
Szanowny Panie Autorze oraz szanowny przedstawicielu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych parafrazując znany cytat jestem dumny z bycia Polakiem wstyd mi że i Ty nim jesteś (o ile jesteś)
pozdrawiam serdecznie


kamyk | 16 maja 2017, 11:47

proszę skonfrontować te wypociny z tym. Pozdrawiam https://www.youtube.com/watch?v=uDGuqazaXH4


Gość | 16 maja 2017, 11:36

A co z wolnością słowa??? A w ogóle, to Adamek nic nie powiedział o biciu kobiet. Co za paranoja, co za kraj. Jakby żonie i dzieciom Adamka nie podobało się życie z Adamkiem pod jednym dachem, to zwyczjnie odeszłyby od niego, ale im widocznie życie z nim odpowiada. . To teraz może teraz na ośrodek zachowań rasistowskich i ksenofobicznych na siłę rozdzieli Adamka z żoną i dziećmi, bo oni uważają, że to będzie dla nich lepsze??? Buha ha. No paranoja 😀 Jeszcze trochę to ten śmieszny Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zrobi z Polaków niewolników, którym będzie można wypowiadać tylko takie słowa i zdania, które tylko im pasują… straszą sądami, bo chcą zrobić z nas bezmózgą masę, tolerancyjnych, uniwersalnych, bezkonfliktowych, jednakowych ludzi, którzy nie potrafią wyciągać wniosków choćby z obserwacji innych tępych narodów, które w imię równości i tolerancji godzą się na terroryzm, brak możliwości wypowiadania na głos swoich poglądów i zakaz publicznego wyrażania swojej wiary i wartości 🙂 😀 🙂 😀


Gość | 16 maja 2017, 10:46

A gdzie tam obraza czarnych? Gdzie nawoluje do bicia kobiet. Doladnie gdzie i kiedy? Ja tego nie widziałem.


Gość | 16 maja 2017, 10:22

chcą zabronić mu wolności, wolności poglądów . hipokryci…


Gość 2 | 16 maja 2017, 10:17

Druga sprawa, to czy ktoś zmusza tą żone i te córki do mieszkania z tym panem?? zwłaszcza jeśli chodzi o starszą, jak jej się nie podoba postępowanie ojca to może se z domu wyprowadzić wszak 18 skończone ma, żona natomiast może się rozwieść, ale widocznie im wszystkim jest dobrze żyć tak jak żyją. Niestety jakaś grupa frustratów z jakiegoś dziwnego ośrodka rości sobie prawo do decydowania jak inni mają żyć w własnym domu, toż to są jakieś totalitarne zapędy.


Gość | 16 maja 2017, 09:52

no nie co za debile skonczone to piszą… nigdzie nie ma slowa o biciu kobiet a ten caly Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych to chyba same sfrustrowane baby które nie maja rodziny i im odwala bez faceta babki typu tej z hejtstop… czy on tam powiedzial ze czarnuchów trzeba palic?nie tylko ze nie lubi czarnych i ma do tego pelne prawo podobno jest wolnosc słowa


Gośćnormalny | 16 maja 2017, 09:34

Wiadomo w jakiej stacji był !!!!
Nie oglądam TVN .


Gość | 16 maja 2017, 08:49

Dyscyplina w domu to jest przemoc fizyczna? 🙂 no nie


winters_777 | 16 maja 2017, 08:22

W którym miejscu wypowiedź p. T. Adamka była ksenofobiczna, rasistowska? W którym miejscu nawołuje do bicia? Czy wyrażenie „dyscyplina” już dla lewej strony ma takie konotacje? Artykuł na żenującym poziomie!


Gość | 16 maja 2017, 08:10

Ale jesteście poeani. Adamek dzieli się poglądami, macie o czym pisać. Popieram jego poglądy, prawie w całości. Zgłoście mnie do prokuratury, wyśmieją was 2 razy. Ten cały Ośrodek nie powinien istnieć. Synonim do RUDEGO z blok ekipy. Tylko mniej smaczny.


Niepolecam | 16 maja 2017, 08:04

Dno dziennikarskie. Gdzie tu mowa o biciu kobiet? Oglądałem cały odcinek…


vertumnus | 16 maja 2017, 08:03

Można utrzymać dyscyplinę w domu nie używając przemocy fizycznej i psychicznej. Wystarczy że facet wie czego chce od życia i wybierze sobie kobietę która zna swoje miejsce w rodzinie. Tylko taka rodzina ma szansę na długoletnie szczęście. W przeciwnym wypadku to albo rozwód albo facet-ciołek nieogarnięty dał się sprowadzić do rangi pantoflarza.


Gość | 16 maja 2017, 07:59

Dla mnie Pan Adamek nawet zyskał.


Gość | 16 maja 2017, 07:44

macie coś z glową ??!!!


Hgf | 16 maja 2017, 07:27

Tfu pismaku lecz się …


babuls | 16 maja 2017, 07:24

buahahahahahahahahhahahhahahahaha, a gdzie to bicie ?


Gość | 16 maja 2017, 06:59

hahahahahahahahaahahahahahaha, pod sąd go, pod sąd


Gość | 16 maja 2017, 06:54

1. „dyscyplina w domu” to nie bicie kobiet, ale przestrzeganie ściśle określonych zasad jakie sobie oni wyznaczyli, więc gdzie tu przemoc ? To jeżeli ktoś powie że w państwie musi być dyscyplina to znaczy, że obywatele są tłuczeni na ulicach ?
2. To mamy tą wolność słowa czy nie ? Jak nie lubię np Pana Kowalskiego bo przynależy do jakiejś grupy/kultury która niekoniecznie wyznaje moje zasady i powiem, że nie chciałbym by moja córka była jego żoną to znaczy że jestem rasistą ? Żeby był rasizm to trzeba dodać jeszcze jeden argument – nawoływanie do nienawiści lub do przemocy wobec danej rasy. Inaczej to tylko wyrażenie swojej osobistej preferencji, a więc wolność osobista i słowa.


Gość | 16 maja 2017, 06:44

Ale bzdety


Gość | 16 maja 2017, 05:52

edit: chodziło mi o ostatnie pytanie 🙂


Gość | 16 maja 2017, 05:51

Dołączam się do pierwszego pytania? Czy dyscyplina w domu równa jest biciu kobiet? To jakaś bzdura! To, że autor nie podpisuje się pod artykułem nie znaczy, że może pisać coś co kompletnie nie trzyma się kupy. BTW jak OMZRiK może wyciągać tak daleko idące wnioski z wyżej zacytowanej wypowiedzi Adamka? Nie do pomyślenia moim zdaniem, dla mnie to po prostu atak na Adamka.


Gość | 16 maja 2017, 05:12

Czy ktoś może mnie uświadomić, w której części cytowanej wypowiedzi pana Adamka, nawołuje on do bicia kobiet? Chyba że „dyscyplina w domu” to wg autora tekstu synonim przemocy domowej, ale w takim razie jest to raczej nadinterpretacja autora artykułu, a nie rzetelne dziennikarstwo.


fready | 15 maja 2017, 21:08

Czlowiek ktory poblicznie wypowiadal sie ze cyrkowiec z Torunia powinien byc prezydentem Polski. nie ma dobrze poukladanie w glowie


Gość | 15 maja 2017, 16:07

Ćiul !!!


Gość | 15 maja 2017, 14:15

Krótko – frajer !


Lolek | 15 maja 2017, 01:36

Przecież ten koleś ma sprawę o gwalt


Dodaj komentarz
×