Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 20.01.2018

Kim Kardashian walczy o popularność nienarodzonymi jeszcze dziećmi

Kim Kardashian i Kanye West surogatka


The Wests – nowe reality-show Kim Kardashian

Kim Kardashian nie może przeżyć spadającej popularności. Wszystko było dobrze, aż nagle oglądalność rodzinnego reality show zaczęła topnieć, a pokazywanie coraz większych obszarów swojego życia prywatnego na nikim już nie robi wrażenia. Ani załamanie nerwowe Kanye, ani napad w Paryżu nie podniosły słupków. Dodatkowo Kim bardzo frustruje się tym, że Beyonce, która nigdy nie ukrywała swojej niechęci do gwiazdki domowego porno, jest teraz najjaśniejszą gwiazdą.

Kardashianka uważa, że sukces Beyonce tkwi w bliźniętach i w związku z tym uznała, że ona swoimi bliźniętami też uwiedzie tłumy. Z informacji RadarOnline dowiadujemy się, że zaproponowała producentom KUWTK nowe show:

Powiedziała Kanye, że teraz ona stanie się momager swoich dzieci. Chce zarejestrować ich imiona jako nazwy zastrzeżone i rozmawia już z różnymi stacjami telewizyjnymi o nowym show „The Wests” – relacjonuje RadarOnline.

Będziecie oglądać?

Dumna jak paw Kim Kardashian chodzi po ulicy bez stanika! Nie zostawiła nic dla wyobraźni

Kim Kardashian bez stanika chodzi po ulicy

Kim Kardashian bez stanika chodzi po ulicy

Kim Kardashian w bieliźnie

Kim Kardashian w bieliźnie

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 1


azzz | 16 sierpnia 2017, 23:17

Jakoś nie przepadam za nią. Jest taka sztuczna. Ja rozumiem, że kobiety chcą mieć płaski brzuch i duży tyłek. Ale od tego jest dieta, iqgreen i ćwiczenia. A nie operacje i wstrzykiwanie sobie czegoś w tyłek.. Słabe to bardzo. Jak dla mnie na nie!


Dodaj komentarz
×