Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

The Voice Kids: w sieci pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego talent-show z udziałem dzieci! [WIDEO]

The Voice Kids


The Voice Kids – pierwszy zwiastun programu

Już 30 grudnia premierę będzie miała długo wyczekiwana dziecięca wersja programu The Voice of Poland, czyli The Voice Kids. W krzesłach jurorskich zasiądą takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz znani z dorosłej odsłony show Baron i Tomson.

W sieci można już podziwiać pierwszy zwiastun talent-show, w którym w głównymi bohaterami są trenerzy młodych artystów. Zapowiedz została przygotowana w bardzo ciekawy sposób. Jurorzy programu trafiają do miejsc, które są opanowane przez dzieci. Edyta Górniak przebywa w samolocie, gdzie stewardesa i inni pasażerowie są młodsi od jej syna, Allana. Baron i Tomson napotykają dzieci kierujące samochodem. Natomiast Dawid Kwiatkowski leży na fotelu dentystycznym, a stomatologiem jest nie kto inny jak ok. 10-letnia dziewczynka.

Warto przypomnieć, że w castingach do The Voice Kids wzięły udział utalentowane dzieci w wieku 6-14 lat. A nagrodą główną w talent-show jest stypendium, bądź kontrakt płytowy.

Będziecie oglądać?

M jak miłość: Powrót Barbary Kurdej-Szatan! I od razu nowy romans w serialu!

MTV EMA pre-Party 2017 już za nami! Wiemy kto pojedzie reprezentować Polskę w Londynie

Fani oszaleli z zachtywu! Edyta Górniak nie mogła przygotować większej petardy na koniec roku! „Wreszcie mogę ogłosić, że…”

Czy oglądasz The Voice of Poland?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×