Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Promocja pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” ruszyła pełną parą! Zobaczcie koniecznie mikołajkowy teledysk nadchodzącego talent show! [WIDEO]

The Voice Kids


The Voice Kids – mikołajkowy teledysk

Długo wyczekiwana polska wersja światowego hitu z udziałem dzieci już 1 stycznia w telewizyjnej Dwójce!

Od kilku tygodni TVP2 przygotowuje się do rozpoczęcia nadawania The Voice Kids. Początkowo mówiło się o premierze talent show 31 grudnia, lecz władze Telewizji Polskiej zdecydowały, że regularna emisja najnowszego hitu rozpocznie się w Nowy Rok, czyli 1 stycznia 2018 roku. Premiera programu w tak nieoczywistym okresie, ma na celu m.in. uatrakcyjnić zimową ramówkę stacji, co zostało przyjęte bardzo pozytywnie przez środowisko medialne.

W sieci ukazał się właśnie mikołajkowy teledysk promujący pierwszy sezon dziecięcego The Voice. W wideoklipie możemy zobaczyć urywki z nagrań w ciemno, podczas których nie brakuje emocji!

Jednak głównymi gwiazdami w teledysku zostają jurorzy show, czyli Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. To właśnie oni wspólnie nagrali utwór Wake up.

W promocyjnym klipie oglądamy również niesamowitą i przyjacielską atmosferę, która panuje na planie programu. Dzieci stają się niesamowitą inspiracją, a nawet autorytetami dla mentorów, którzy sprawują nad nimi opiekę.

Koniecznie zobaczcie poniższe wideo!

Fani oszaleli z zachtywu! Edyta Górniak nie mogła przygotować większej petardy na koniec roku! „Wreszcie mogę ogłosić, że…”

The Voice Kids: w sieci pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego talent-show z udziałem dzieci! [WIDEO]

Edyta Górniak nie zaśpiewa na koncercie sylwestrowym? Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał!

Najlepszym zwycięzcą The Voice of Polnad jest…Komentarzy: 1


GdzieWesele.pl poleca | 7 grudnia 2017, 16:13

Ciekawe czy ten program okaże się fajny! 🙂


Dodaj komentarz
×