Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

The Voice Kids: Znamy jury talent show dla dzieci

The Voice Kids


Powstanie polska edycja muzycznego show dla dzieci

The Voice Kids to dziecięca wersja popularnego muzycznego show The Voice. W Polsce trwają właśnie castingi i przygotowania do 8. edycji The Voice of Poland. Jak poinformowały wirtualnemedia.pl, TVP zamówiła w Rochstarze pierwszą edycję The Voice Kids. Program nagrywany ma być razem z 8. edycją The Voice of Poland, ale nie podjęto jeszcze decyzji, czy trafi do jesiennej ramówki TVP2.

Uczestnikami The Voice Kids są dzieci w wieku 6-14 lat, a zasady programu są bardzo podobne do oryginału. Nagrodą główną w zagranicznych edycjach jest stypendium na dalszą naukę lub kontrakt płytowy. O tym, co dostaje zwycięzca decydują rodzice. Program The Voice Kids cieszy się sporą popularnością za granicą. Dziecięcą wersję formatu The Voice zrealizowano m.in. w Niemczech, Hiszpanii i Francji. W 2017 roku na pierwszą edycję dziecięcych zmagań czekają także Brytyjczycy.

The Voice Kids UK – jury talent show dla dzieci

We wtorek odbyło się spotkanie prasowe z jurorami brytyjskiej wersji programu The Voice Kids. Z prasą spotkali się piosenkarka Pixie Lott i gitarzysta Danny Jones, którzy już niedługo ocenią talenty młodych uczestników przesłuchań. Show poprowadzi Emma Willis. Wiadomo, że trzecim jurorem, nieobecnym na spotkaniu, będzie will.i.am. z zespołu The Black Eyed Peas.

Ciekawe kto w polskiej wersji programu zasiądzie za stołem jurorskim. Kogo widzidzicie w tej trudnej roli?

Popularne zagraniczne show w końcu dotarło do Polski! Pokaże je TVP2

 

Czy oglądasz The Voice of Poland?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×