Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Przerażający wygląd zapomnianej gwiazdy. Doprowadziła się do koszmarnego stanu

Tara Reid wychudzona, anoreksja


Tara Reid ma anoreksję?

Tara Reid to amerykańska aktorka znana z takich filmów jak „American Pie”, „Hoży Doktorzy” czy „Szkoła Uwodzenia”. Tara nigdy nie zagrała u dobrego reżysera w oscarowym filmie. Gwiazdka wielokrotnie próbowała z całych sił wykazać się talentem, jednocześnie chcąc zaistnieć w show-biznesie jako celebrytka. Przyjaźniła się z Paris Hilton, Britney Spears czy Nicole Richie, jednak one nigdy nie traktowały tej znajomości poważnie. Po kilku wpadkach z alkoholem i publicznym pokazywaniu piersi, Tara wycofała się z nieustających prób zdobycia sławy i słuch o niej zaginął.

Raz na jakiś czas w mediach pojawiają się zdjęcia zapomnianej gwiazdki, która za każdym razem szokuje swoim wyglądem, jednak tym razem wygląd Tary przeraża. 42-letnia celebrytka jest bardzo chuda, tak bardzo, że RadarOnline zastanawia się czy Tara nie ma anoreksji.

Paparazzi przyłapali gwiazdkę w Los Angeles – w topie na cieniutkich ramiączkach, obcisłych spodniach i butach na wysokiej szpilce wydawała się być zbyt szczupła.

Tara looks sooo good omg

A post shared by C E L E B M E S S (@celebmess) on

Angelina Jolie długo nie pokazywała nóg! Paparazzi przyłapali gwiazdę w mini. Te zdjęcia nie uciszą plotek o anoreksji

Wychudzona córka Cindy Crawford przyłapana przez paparazzi! Takich szczupłych nóg nie ma nawet Anja Rubik!

Emily Ratajkowski ponownie przeraża! Jest niepokojąco wychudzona! Czy to już anoreksja?

Ile ważysz?Komentarzy: 2


gosciowa | 22 listopada 2017, 09:59

Ona nawet nie jest chuda tylko sucha. Wyschnięta na wiór, zero mięśnia,skóra obwisła i te dwa olbrzymie sylikony. Wygląda nieproporcjonalnie i karykaturalnie


maka | 21 listopada 2017, 23:27

wiecie co… ja rozumiem jak ktoś się odchudza, stosuje iqacai i ćwiczy żeby mieć ładne, smukłe i umiesnione ciało. ale niektórym to czasem odbija i to dosłownie.. niestety… wszelkie zaburzenia niestety nie są dobre.


Dodaj komentarz
×