Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Kolejni uczestnicy Tańca z Gwiazdami ujawnieni! O Kryształową Kulę zawalczy jedna z najpopularniejszych par show-biznesu!

Taniec z gwiazdami 7 wszystkie pary


Beata Tadla i Jarosław Kret wystąpią w „Tańcu z Gwiazdami”

Po sześciomiesięcznej przerwie, podczas której nikt tam naprawdę nie wiedział do końca jaki los czeka popularne showTaniec z Gwiazdami powraca na ustach wszystkich. Już niedługo zagości z nowym, emocjonującym sezonem na antenie Polsatu, a media i fani żyją tym, kto potencjalnie może zawalczyć o Kryształową Kulę i zachwycić swoimi umiejętnościami. Padają takie nazwiska jak Renata Kaczoruk czy Ewa Zakrzewska, ale największym zaskoczeniem do tej pory jest udział Beaty Tadli i Jarosława Kreta, przywołany w nowym wydaniu Party.

Nie jestem stworzony do tańca. Są granice, których nie przekroczę, by nie być uznanym za śmiesznego – mówił niegdyś w wywiadzie z Twoim Imperium Jarosław

Wygląda na to, że nowa ukochana, z którą spotyka się od 2013 roku, zmieniła jego nastawienie i podejście do podobnych szaleństw. Nie da się również ukryć, że Taniec z Gwiazdami to  świetny i szybki sposób do powrotu na szczyt popularności.

Które z nich okaże się lepsze i zaskoczy widzów tanecznymi umiejętnościami?

To będzie prawdziwa bomba! Bystra asystentka Donalda Trumpa wyciąga asa z rękawa! Zamierza ujawnić szokujące sekrety z prezydenckiej sypialni!

Polsat przygotował bombę na wiosnę! W „Tańcu z gwiazdami” zobaczymy gwiazdę TVN!

Znamy kolejne nazwisko uczestnika 8. edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”! To jedna z największych gwiazd Telewizji Polsat!

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 1


Ewa | 2 stycznia 2018, 15:17

Beata bardzo podobna do byłej żony Grabowskiego, Kuszyńskiej


Dodaj komentarz
×