Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Koniec marzeń o udziale w „Tańcu z gwiazdami 8”! Przez jeden kontrakt nie zobaczymy jej w programie

Jury Tańca z gwiazdami bez Beaty Tyszkiewicz


Barbara Kurdej-Szatan nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami

Już na wiosnę 2018 startuje kolejna, 8. edycja programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Producenci show robią wszystko co mogą, by pozyskać do rywalizacji popularnych celebrytów. W mediach już zaczęły pojawiać się pierwsze nazwiska, lecz oficjalna lista wciąż jest jeszcze nie zamknięta i władze Telewizji Polsat nie udostępniły jej do opinii publicznej.

Oprócz kontrowersji wokół gwiazd, które prawdopodobnie zatańczą na najpopularniejszym parkiecie w Polsce, w kuluarach stacji, jakiś czas temu, mówiono coraz głośniej o zmianie prowadzących i jurorów. Na pierwszy ogień miała pójść Paulina Sykut-Jeżyna. Spekulowało się, że jej miejsce zajmie najbardziej zapracowana w tym roku aktorka, czyli Barbara Kurdej-Szatan.

Jak czytamy na łamach Faktu, dotychczasowa prowadząca może odetchnąć z ulgą, ponieważ ze względu na zobowiązania zawodowe i liczne kontrakty, Basia nie jest wstanie poprowadzić tanecznego show!

Partnerem „Tańca z gwiazdami” jest firma telekomunikacyjna konkurująca z tą, której twarzą jest Basia. Ten konflikt interesów jest nie do pogodzenia – powiedział informator tabloidu.

To może w takim razie, wiosną 2018, zobaczymy ulubienicę Niny Terentiew jako uczestniczkę show?

Barbara Kurdej-Szatan kusi w seksownej bieliźnie! Ta fota przebiła nawet pikantne wynurzenia jej mamy!

Zmysłowa Marcelina Zawadzka czy zachowawcza Barbara Kurdej-Szatan? Która z seksownych blondynek wygrała modowy finał „The Voice of Poland”?

M jak miłość: Nie będzie pięknego powrotu do serialu. Barbara Kurdej-Szatan pojawi się na chwilę i pożegna z widzami

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 1


Gość | 29 listopada 2017, 00:05

Chyba nikt nie bedzie plakal tego powodu Troche a duzo juz jest tej Pani


Dodaj komentarz
×