Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Znamy kolejne nazwisko uczestnika 8. edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”! To jedna z największych gwiazd Telewizji Polsat!

Taniec z gwiazdami 7 odcinek 6 kto odpadł?


Ewa Zakrzewska w Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 8

Już wiosną 2018 wystartuje kolejna, 8. edycja hitu Telewizji Polsat – Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Mimo że stacja Niny Terentiew wciąż nie zamknęła listy uczestników, to od kilku tygodni spekuluje się na temat potencjalnych uczestników. Dla wszystkich fanów programu, to zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących momentów przed premierą show.

Jak czytamy na łamach Faktu, kolejnym nazwiskiem, które pojawia się na liście kandydatów do tanecznych zmagań na najpopularniejszym parkiecie w Polsce jest modelka,  Ewa Zakrzewska.

Gospodyni programu Supermodelka Plus Size zdała doskonale egzamin na prowadzącą jesiennego show stacji Polsat, co prawdopodobnie zaowocowało angażem w nieśmiertelnym hicie, jakim jest Taniec z gwiazdami.

Ewa sprawdziła się w show i stacja jest z niej bardzo zadowolona. Gdy pojawiła się propozycja z „Tańca z gwiazdami”, nie wahała się ani chwili.

Namawia producentów, by przydzielili jej Stefano Terrazzino. Ale o dobieraniu partnerów stacja zdecyduje dopiero w styczniu, kiedy zaczną być podpisywane umowy z uczestnikami – powiedział informator tabloidu.

A Wy czekacie na taneczne popisy Ewy Zakrzewskiej na parkiecie Tańca z Gwiazdami?

Najnowsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej zachwycają! Odchudzona gwiazda wygląda jak seksbomba!

Agnieszka Kaczorowska o liście gwiazd w „Tańcu z gwiazdami”! Zobaczymy ją w programie wiosną 2018? [WIDEO]

Już wiadomo kto poprowadzi powracający „Taniec z gwiazdami”! [WIDEO]

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 2


Gość | 8 grudnia 2017, 21:07

W sumie to się nie dziwie, że chce ze Stefano tańczyć… On jest najlepszy po prostu do tego formatu, ludzie go lubią, a on umie robić show ?


Fiku | 8 grudnia 2017, 14:17

Następna wielka kobieta w tym programie. Jak już wie, że bierze udział to lepiej niech szybko iqgreen zamawia, to dzięki temu szybko schudnie i partner nie będzie miał problemów z podnoszeniem jej tak jak to było wykluczone w przypadku Dominiki Gwit.


Dodaj komentarz
×