Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Tamara Arciuch urodziła! O porodzie poinformowała w stylu gwiazd Hollywood

Tamara Arciuch urodziła córkę


Tamara Arciuch urodziła córkę

Tamara Arciuch urodziła! Aktorka, która prywatnie związana jest z Bartłomiejem Kasprzykowskim poinformowała dziś we wzruszającym wpisie, że kilka dni temu zostali szczęśliwymi rodzicami.

Zarówno gwiazda i aktor dodali takie same posty na Instagramie. Podziękowali mediom za uszanowanie ich prywatności, przyjaciołom za wsparcie, a także zapowiedzieli, co planują w najbliższym czasie. Córeczka jest spełnieniem ich marzeń. Z pewnością będzie oczkiem w głowie rodziców.

Kilka dni temu zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami zdrowej córeczki. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym wyjątkowym czasie, szczególnie personelowi medycznemu za profesjonalną opiekę i dyskrecję. Dziękujemy dziennikarzom i fotografom za okazanie szacunku dla naszej prywatności. Przyjaciołom i najbliższej rodzinie, za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Przez kilka następnych tygodni będziemy spędzać czas z rodziną a zbliżające się święta się doskonałą okazję na wyciszenie się, refleksję i radość w gronie najbliższym, czego Wam z całego serca życzymy – napisali zakochani

Oczywiście profile internetowe aktorów zalała lawina gratulacji. Wśród fanów i obserwatorów znalazły się także Natalia Szroeder i Maria Tyszkiewicz – zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6.

❤️❤️❤️ – napisała Natalia

Gratuluję – dodała Maria

Gratuluję o życzę szczęścia. Mamusi życzę dużo siły tatusiowi radości i cieszcie się państwo tą piękną chwilą. To najpiękniejszy okres . Życzę Wam radosnych chwil ????? – skomentowała fanka

Gratulujemy i witamy na świecie 🙂

Zobacz także: Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski kupili wózek dla córki. Jego cena zwala z nóg!

Tamara Arciuch urodziła

Tamara Arciuch urodziła

Tamara Arciuch w sukience LookBook

Tamara Arciuch urodziła córkę

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 1


tte | 30 listopada 2016, 15:18

jestescie fajna para , wszystkiego najlepszego.


Dodaj komentarz
×