Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski stanęli w obronie Weroniki Książkiewicz: Przypadek? Też oberwała za…

Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch i Weronika Książkiewicz


Weronika Książkiewicz odeszła z Teatru MY, na którego deskach występowała w sztuce Single i remiksy. Jeden z tabloidów opublikował artykuł, który w bardzo negatywnym świetle stawia aktorkę. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski zwrócili uwagę, że taki sam los spotkał ich, kiedy zakończyli współpracę z tym samym teatrem (zobacz: Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski nie zostali wyrzuceni z teatru! „Współpraca została przerwana na naszą prośbę”).

Przypadek? Weronika też oberwała za odejście od „teatru” MY  – napisała aktorka na Facebooku.

Spektakl Single i remiksy wróci do kalendarium teatru już we wrześniu. Zarówno władze teatru, jak i Weronika Książkiewicz nie skomentowali jeszcze doniesień tabloidu. Kiedy rozpętała się burza wokół Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego, obydwie strony wydały oświadczenia. Możemy się więc spodziewać, że w tym przypadku będzie tak samo.

Weronika Książkiewicz obecnie kończy prace na planie nowej komedii romantycznej Dzień dobry, kocham Cię! (zobacz: Weronika Książkiewicz w kusych szortach, Anna Prus w dresach, a Maciej Musiał… No właśnie! Kogo on tak całuje?).

 

Tamara Arciuch i Barek Kasprzykowski

Fotografia: screen z Facebook.com

 

Weronika Książkiewicz

Fotografia: AKPAKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×