Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Szok! Gwiazda serialu „Skazane” walczyła z nowotworem. Jej stan był bardzo poważny

monika-krzywkowska-pokonala-raka


Monika Krzywkowska pokonała czerniaka

Aktorka cztery lata temu dowiedziała się, że ma czerniaka. Wtedy Monice Krzywkowskiej zawalił się świat i powoli żegnała się z życiem. Nie dziś wiadomo, że ten rodzaj raka, podobnie jak trzustki jest bardzo trudny do wykrycia i jeszcze trudniejszy do wyleczenia. Na szczęścia miała przy sobie bliskie osoby, które namówiły ją do tego, by o siebie walczyła i poddała się leczeniu.

Zanim znalazłam się na stole operacyjnym, przeszłam wszystkie etapy: niedowierzania, przerażenia, złości, rozpaczy, kalkulowania, ile się ma jeszcze życia, bo wtedy snułam wyłącznie czarne scenariusze – powiedziała gwiazda w wywiadzie dla „Pani”

Te doświadczenia sprawiły, że aktorka zupełnie inaczej spojrzała na życie. Pokonała chorobę i zrozumiała, że chce wziąć ślub ze swoim partnerem, z którym jest od 18 lat. Teraz to rodzina jest dla niej najważniejsza, a nie kariera – jak to było kiedyś.

Dziś brak pracy nie wydaje mi się katastrofą, wręcz przeciwnie: cieszę się, że nie jestem bardzo zajęta. Lubię być w domu, umyć okna, zrobić dobry obiad, porozmawiać z 10-letnią córką – dodaje.

Monikę możemy oglądać w serialu „Skazane”, gdzie wciela się w jedną z głównych ról.

Monika Krzywkowska pokonała raka

Monika Krzywkowska pokonała raka

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×