Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Znamy szczegóły porodu księżnej Kate. Miała specjalne życzenie dotyczące… alkoholu

Księżna Kate metody wychowawcze


W jakich warunkach rodziła księżna Kate?

Księżna Kate jak wiemy jest szczęśliwą mamą 4-letniego księcia George’a i 2-letniej księżniczki Charlotty. Dzieciaczki książęcej pary są śliczne, zdrowe i urocze, o czym mogliśmy się przekonać podczas bajkowego ślubu Pippy Middleton. Dziecięca para wówczas skradła słynnej cioci całe ślubne show, i to oni byli gwiazdami ceremonii.

Mała księżna Charlotte spłatała figla na ślubie Pippy Middleton

Księżna Kate swoje pociechy rodziła w komfortowych warunkach jak na księżną przystało. Nad jej porodem bacznie czuwał położnik, profesor Tiong Gee Teoh, który zdradził niedawno szczegóły przygotowań do tego wyjątkowego porodu. Nad zdrowiem księżnej i prawidłowym przebiegiem ciąży i samego porodu, czuwał sztab specjalistów. Księżnej przy porodzie asystowało aż 20 lekarzy, m.in. anestezjologów, pediatrów, położników i laborantów…

3 miesiące bez alkoholu…

Najciekawsze jednak było nietypowe życzenie księżnej Kate, która kategorycznie zażądała od wszystkich lekarzy, aby powstrzymali się od spożywania alkoholu już… 3 miesiące przed jej porodem!

Zastanawiamy się czemu aż 3 miesiące? Ale to zapewne wie sama księżna i jej lekarze. Warto przypomnieć, że 17 lipca para książęca odwiedzi Polskę. Pierwsze dwa dni zabawią w Warszawie, a potem udadzą się do Gdańska. Będziecie śledzić wizytę książęcej pary w Polsce?

Znamy szczegóły wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Polsce! Już oficjalnie wiadomo z kim się spotkają

Księżna Kate z księżniczką Charlotte i księciem Georgem na balkonie Pałacu Buckingham

Księżna Kate z księżniczką Charlotte i księciem Georgem

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×