Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Synek najsłynniejszej wodzianki Kuby Wojewódzkiego znalazł się w szpitalu! Co się stało z maluszkiem?

Dominika Zasiewska Wodzianka w serialu Szpital


Synek Dominiki Zasiewskiej jest w szpitalu

 

Dominika Zasiewska kilka lat temu zasłynęła w show Kuby Wojewódzkiego, jako najbardziej zmysłowa wodzianka. Widzowie TVN z pewnością kojarzą piękną Dominikę, która w negliżu ochoczo podawała wodę Kubie i gościom jego programu. Rola wodzianki przyniosła Zasiewskiej ogromną popularność, jednak zmysłowa celebrytka nagle zniknęła z ekranu.

 

Okazało się , że dziewczyna postanowiła odpocząć od blasku fleszy i zapragnęła skupić się swojej na rodzinie. W sierpniu 2014 Dominika została mamą ślicznego Gustawa, który znacząco odmienił jej życie. Macierzyństwo stało się dla młodej mamy najważniejszym celem w życiu. Po jakimś jednak czasie, Dominika zatęskniła za medialnym splendorem i zaczęła pojawiać się ponownie na salonach, przyciągając zainteresowanie mediów. Warto jednak podkreślić, że salonowa kariera była już dla niej mniej ważna od synka Gustawa.

 

Okazało się, że 4 letni Gutek znalazł się ostatnio w szpitalu. Dominika podzieliła się smutną wiadomością na swoim profilu. Wkleiła zdjęcie synka ze szpitalnego łóżka.

Mój maleńki bohater nawet nie zapłakał przy zakładaniu wkłucia 💉👩🏻‍⚕️ #bidulinek😔 #takimalutki👶❤ #takichorutki 💊💉🏥

Jej post wywołał ogromny szum na profilu. Wielu internautów pytało w komentarzach co się stało z chłopcem, czemu jest w szpitalu. Dominika odpowiedziała zatroskanym fanom, informując, że jej Gustaw zachorował na zapalenie płuc! Aktualnie chłopiec przebywa w gdańskim szpitalu dziecięcym, w którym pozostanie jeszcze tydzień.

Małemu Gustawowi życzymy zdrowia

Ciężarna Joanna Koroniewska prezentuje swoje kształty przed samym porodem! Dużo przytyła?

Święta 2016: Syn Wodzianki czy córki Elizy i Trybsona? Gwiazdy pokazały twarze dzieci

Wodzianka mocno ścięła włosy! „Jak mi teraz lekko”. Co na to fani? „Mega fryzura! Kusisz”

Oglądasz program „Kuba Wojewódzki”?Komentarzy: 1


Gość | 14 lutego 2018, 01:13

Gowno mnie obchodzi to


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×