Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Polsat kontra TVP. Największe gwiazdy zaśpiewają na imprezach sylwestrowych tych dwóch stacji

Plakat Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016/17


Sylwester 2016 z Polsatem i TVP 2

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni wielu z nas będzie się bawiło na różnego rodzaju imprezach. Niektórzy pojawią się pod sceną na koncertach plenerowych. Te największe odbędą się w Zakopanem. Katowicach i Warszawie.

Zobacz: Sylwester już za nieco ponad miesiąc, a my sprawdzamy gdzie odbędą się największe imprezy plenerowe i jakie gwiazdy wystąpią

Wiemy już, kto wystąpi na dwóch największych imprezach, czyli w Katowicach i Zakopanem. Relację z tego pierwszego miasta będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polsat. W Katowicach wystąpią między innymi: Kamil Bednarek, Sylwia Grzeszczak, Bajm, Feel, Ewa Farna, Golec uOrkiestra, Ewelina Lisowska, Enej, Modern Talking, Piersi, Zbigniew Wodecki, IRA, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Boys, Blue Cafe, Feel, Video. 

Z kolei w sylwestra z Zakopanego pokaże TVP 2, a wystąpią: Patrycja Markowska, Maryla Rodowicz, Margaret, Michał Szpak, Edyta Górniak, Zakopower, Dr Alban, Boney M, finaliści The Voice of Poland czy Zenon Martyniuk. Sylwestra z Dwójką poprowadzą dwie pary: Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel oraz Halina Mlynkowa i Stanisław Karpiel-Bułecka. 

A Wy? Którego sylwestra wybierzecie? A może macie inne plany?

Zobacz: Szok! Justyna Steczkowska nie wystąpi na Sylwestrze 2016! Wiemy, dlaczego

Plakat Sylwestra z Dwójką 2016/17

Plakat Sylwestra z Dwójką 2016/17

Plakat Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016/17

Plakat Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016/17

Jak spędzasz sylwestra?Komentarzy: 4


TVP ZERO | 21 grudnia 2016, 01:27

OCZYWIŚCIE, JAK SIĘ BAWIĆ TO TYLKO Z P O L S A T E M !!!!!!!!!


TVP ZERO | 21 grudnia 2016, 01:24

JAK SIĘ BAWIĆ TO TYLKO Z , TAM ZAWSZE JEST MUZYKA BY SIĘ PIĘNIE BAWIĆ, POŚPIEWAĆ I POTAŃCZYĆ , SUPER ARTYŚCI ! TVPiscieku nie oglądam , a zresztą jak tu się bawić przy przymulającej Górniaczce, Markowskiej czy Szpaku ??? Disco Polo nie znoszę Stasiak czy Martyniuk, Rodowicz średniowiecze a Zakopałer smętas. To są jakieś „resztki” ,albo zbitka artystów KOMPLETNIE NIE SYLWESTROWYCH


Gość | 20 grudnia 2016, 20:19

Edzia Górniak kompromituje sie występując w rezimowej TV PiS


Gość | 20 grudnia 2016, 17:32

W TVP nie oglądam juz niczego ! Kłamie, jak Dziennik Telewizyjny w PRL.


Dodaj komentarz
×