Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Anna Lewandowska jak gorąca Hiszpanka kusi pod obłędną choinką! Jej czerwona sukienka to sylwestrowy must have!

Anna Lewandowska Wigilia święta


Anna i Robert Lewandowscy z Klarą na świątecznym zdjęciu

Święta to szczególny okres dla rodzin, nic zatem dziwnego, że Anna i Robert Lewandowscy Wigilię Bożego Narodzenia spędzają razem. Z tej okazji opublikowali wspólne zdjęcie, na którym pozują z Klarą na tle pięknej choinki.

Ubrana w czerwoną suknię Ania (idealnie wpisująca się w sylwestrowe trendy), elegancki Robert i Klara w ubranku ze skrzydełkami, zamieścili życzenia dla internautów:

Nadszedł długo wyczekiwany, cudowny okres Świąt Bożego Narodzenia. ?❤️ Życzymy Wam jak najwięcej powodów do uśmiechu i radości, oraz pozostania w duchu życzliwości, miłości i przyjaźni, nie tylko w okresie świątecznym. Życzymy ciepła domowego ogniska oraz światła, które rozświetli każdy mrok.

Nieustającej motywacji do samorealizacji, a marzenia niech zmienią się w cele do których będziecie dążyć i niech nic nie stanie na drodze do walki z własnymi słabościami i pokonywaniem własnych barier.

Nie byłabym sobą ?gdybym jak zawsze nie życzyła Wam, by aktywność fizyczna stała się miła codziennością i byście dzięki niej hartowali ciało i duszę, a zdrowy styl życia pomagał Wam w drodze do szczęścia i nieustannie dobrej kondycji.

WESOŁYCH ŚWIĄT! ❤️???Ania, Robert, Klara #LewandowscyTeam

Warto dodać, że to pierwsze wspólne święta Lewandowskich w trójkę. Jeszcze rok temu, w dniu Bożego Narodzenia, Ania po raz pierwszy z dumą zaprezentowała światu swoje ciążowe krągłości.

Dołączamy się do życzeń rodziny Lewandowskich.

Przepiękne świąteczne zdjęcie Jarosława Bieniuka z dziećmi. W takich luksusach spędzają Wigilię

Polskie gwiazdy chwalą się choinkami! Co jedna to piękniejsza! Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec, Kasia Cichopek, Magda Mielcarz… [NOWE ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska z małą Klarą podziwiają okazałą, świąteczną choinkę i wypatrują świętego Mikołaja! Musicie zobaczyć to urocze zdjęcie!Komentarzy: 2


Gość | 25 grudnia 2017, 16:49

Anna która ceni swoją prywatność jeszcze tylko jakie dekoracje ma w toalecie nie pokazała, ale to tylko kwestia czasu


Gość | 24 grudnia 2017, 19:02

Ona zawsze jedna noge podwaza ,ale nochal ma zabojczy,


Dodaj komentarz
×