Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Wygląda skromnie, a to istne dzieło sztuki! Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej powstawała pół roku! Cyfry robią wrażenie

Radwańska Celt ślub zdjęcia wesele


Suknia ślubna Radwańskiej – szczegóły

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w sobotę powiedzieli sobie sakramentalne tak. Ślubem tenisistki wciąż żyją portale i kolorowa prasa. Szczególnie omawiany jest temat zjawiskowej sukni ślubnej tenisistki.

O kreacji wiemy, że została zaprojektowana przez Agnieszkę Maciejak. Suknia utkana była z jedwabnej siateczki i piórkowanej organzy, do tego zdobiona kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki oraz haftowana tysiącami szklanych paciorków. Dumna projektantka poinformowała o tym na swoim Facebooku:

Już dziś wspaniała Agnieszka Radwańska i Dawid Celt powiedzieli sobie -TAK- . Panna Młoda miała na sobie suknię projektu Agnieszki Maciejak utkaną z jedwabnej siatki i ,,piórkowanej” organzy, zdobioną kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki, haftowaną tysiącami szklanych paciorków. Mistrzyni tenisa wkracza na nową drogę życia!
SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI BEZ GRANIC DLA MŁODEJ PARY!!!!

Chciałam, żeby suknia na ten jeden dzień dla Agnieszki była daleko od awangardy, ale nie byłabym sobą, gdyby nie było w niej kilku motywów, z których słynę, chociażby rozcięcia sukni – wyznała Party Agnieszka Maciejak.

Agnieszka Radwańska w seksownej mini na poprawinach! Zdjęcia pokazała jej siostra. Za te sandałki zapłaciła prawie 2 tysiące złotych!

Projektantka zdradziła również portalowi kilka szczegółów na temat tego, jak wyglądała sama praca nad suknią ślubną Radwańskiej. Tworzenie kreacji rozpoczęło się już pół roku temu, a w sumie zajęło 400 godzin!

Agnieszka z powodu turniejów była w rozjazdach, więc długie godziny rozmawiałyśmy o sukni przez telefon, a potem raz na jakiś czas udało nam się spotkać, żeby zrobić przymiarki. Byłyśmy w nieustannym kontakcie – przyznała projektantka.

Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej powstała z ponad 100 metrów materiału i jest pokryta 6,5 tysiącami kamieni, ręcznie wszywanych. Do niej tenisistka założyła oryginalne szpilki Christiana Louboutina za 4370 zł. Całe pokryte kryształkami Swarovskiego.

Przyznajemy, że suknia robi ogromne wrażenie!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już po ślubie! Mamy zdjęcia z ceremonii! Zobaczcie jej suknię ślubną [GALERIA]

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt po ślubie

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt po ślubie

Zdjęcia sukni ślubnej Agnieszki Radwańskiej

Zdjęcia sukni ślubnej Agnieszki Radwańskiej

Welon Agnieszki Radwańskiej

Welon Agnieszki Radwańskiej

Ula czy Agnieszka? Która z sióstr Radwańskich jest ładniejsza?Komentarzy: 1


Gość | 24 lipca 2017, 09:28

To jest jakaś katastrofa. Mieć tyle kasy i się tak zniszczyć bezguściem w dniu własnego ślubu. Tandetna sukienka, tandetny welon.. ogólny wygląd tanio i tandetnie… MA SA KRA !!!!


Dodaj komentarz
×