Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Ostatnia stylizacja Anny Lewandowskiej robi furorę w sieci! Jednak ten zestaw nie był najtańszy!

kurtka


Kurtka i torebka Anny Lewandowskiej robią furorę wśród jaj fanek

Anna Lewandowska pokazuje ostatnio coraz więcej swoich pięknych stylizacji. Po każdej prezentacji fanki szaleją z zachwytu i pytają trenerkę gdzie można nabyć proponowane przez nią ciuszki. Tak tez było ostatnio, gdy Lewandowska zaprezentowała swój zestaw na meczu Polska-Urugwaj. Jak się okazuje nie był on najtańszy! Tym razem trenerka oglądała mecz z mężem, Robertem, który niestety nie pojawił się na murawie ze względu na kontuzję. Uwagę bez wątpienia zwracała stylizacja WAG, a w szczególności jej czadowa kurtka. Anna już wcześniej polubiła polską markę MISBHV. Brand jest znany na całym świecie, ale ostatnio upodobała go sobie szczególnie  Lewandowska. Ania wybrała kurtkę wykonaną ze skóry, która kosztuje 4800 złotych! Oczywiście nie zabrakło też luksuowej torebki od Chanel wartej około 10 tys. złotych.

 

Przypomnijmy, że podczas meczu Polska-Urugwaj pożegnano również Artura Boruca, który zdecydował się zakończyć swoją karierę w reprezentacji. Ania i Robert spotkali się jeszcze przed meczem osobiście z bramkarzem. Na zdjęciu, którym pochwaliła się Ania znacznie lepiej widać jej luksusową kurtkę. Lewandowska tę motocyklową kurtkę ma też w drugiej wersji, z niebieskimi akcentami. Bardziej podoba wam się ta z czerwienią czy z niebieskim? Również na profilu Dominiki Grosickiej pojawiło się zdjęcie z Lewandowską. Ukochana Kamila Grosickiego przyjaźni się z żoną Roberta. Panie uwielbiają spędzać razem czas, także na meczach.

Gwiazdy na meczu Polska-Urugwaj: Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Sara Boruc, Monika Olejnik, Marina, Dominika Grosicka. DUŻO ZDJĘĆ + WIDEO

Dominika Grosicka nie będzie konkurencją dla Anny Lewandowskiej! Zdradziła nam jaki biznes otwiera [WIDEO]

 

Anna i Robert Lewandowscy żegnają Artura Boruca! Tak wzruszających słów nie spodziewał się nawet polski bramkarz!

Anna Lewandowska vs Marina Łuczenko. Która lepsza?Komentarzy: 3


Gość | 12 listopada 2017, 18:48

Ja pracuję na targowisku. Nigdy w życiu nie będzie mnie stać na takie ciuszki. Pracuję po 18 h na dobę przez całe lato. Nie ma sprawiedliwości na świecie.


basanti | 12 listopada 2017, 17:40

No i komu ta wiedza jest potrzebna??? Oczywiście stylizacja z zaznaczeniem
ceny. Wiele kobiet niestety nie
kupuje tak drogich rzeczy, a wyglądają też super. To nie kwestia ceny, tylko gustu.


Gość | 12 listopada 2017, 17:13

Stylizacje Anki robią furorę na tym portalu, jakoś w sieci ich nie widać.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×