Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Znamy kolejne źródło utrzymania Roberta i Anny Lewandowskich! Polska bizneswoman opowiedziała o wszystkim z najdrobniejszymi szczegółami

Anna i Robert Lewandowski - urodziny


Stor9_ – Agencja marketingowa Roberta Lewandowskiego

Ania i Robert Lewandowscy to niewątpliwie ludzie sukcesu, którzy świetnie potrafią pokierować swoją karierą. Ich brand wyceniany jest na wiele milionów, a każde z nich stanowi markę samą w sobie. Jednak para sportowców wie o tym, że należy się rozwijać, dlatego nieustannie buduje swoje imperium.

Robert Lewandowski nie liczy pieniędzy, gdy chodzi o innych. Tym razem też chciał uniknąć rozgłosu, ale… „Robią wielkie przelewy”

Jak się okazuje Robert Lewandowski razem ze swoim współpracownikiem Tomaszem Zawiślakiem uruchomili agencją marketingową Stor9_. Szefową firmy została Anna Zielińska, która poprzednio przez trzy lata była new business directorem w agencji Isobar Polska:

Chcemy kontynuować tworzenie spójnych, wiarygodnych i przede wszystkim wysokiej jakości treści z udziałem Anny i Roberta. Jeśli będzie to content związany z kampaniami marketingowymi, to naszym głównym zadaniem będzie stworzenie takiej platformy komunikacji, która będzie działała korzystnie zarówno dla ambasadora, jak i dla promowanej marki. Wymiernym sukcesem będzie dla nas opowiadanie takich historii, które przełożą się na pozytywny odbiór użytkowników – mówi Zielińska portalowi WirtualneMedia.pl

Do Roberta Lewandowskiego należy 70 proc. udziałów Stor9_, a część pozostałych – do jego przyjaciela i współpracownika Tomasza Zawiślaka.

Bardzo nam się podoba mądre zarządzanie swoim kapitałem. Państwu Lewandowskich gratulujemy rozsądnego podejścia.

Robert Lewandowski imprezuje z sąsiadami. Wrzucili zdjęcia do internetu!

Robert Lewandowski sms do Mateusza Borka

Agencja reklamowa Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski jest numerologiczną 1

Robert Lewandowski biznesy

Jesteś fanem/fanką Roberta Lewandowskiego?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×