Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Mel B już układa sobie życie po rozstaniu z mężem!

Stephan Belafonte odpowiada na zarzuty Mel B


Spice Girls wraca dzięki rozwodowi Mel B

Geri Horner, Melanie ‚Mel B’ Brown i Emma Bunton już od jakiegoś czasu miały plan comebacku jako zespół. Co prawda Victoria nie dołączy do dawnych koleżanek, ale trzy członkinie legendarnej grupy chcą znowu śpiewać i koncertować – i już nie jako Spice Girls, ale jako zespół GEM. Zainteresowanie udziałem w reaktywacji wyraziła też Mel C, która aktualnie ma więcej wolnego czasu.

Dziewczyny wpadły na ten pomysł kilka lat temu, ale związek Mel B skutecznie uniemożliwiał im realizację marzenia. Stephen Belafonte nie był fanem tego projektu, zdecydowanie sprzeciwiał się, kiedy żona mówiła o reaktywacji grupy. A teraz? Oto co pisze Page Six:

Stephen jest już wspomnieniem w życiu Mel B, która nabiera wiatru w skrzydła i podobno jest bardzo podekscytowana planami comebacku

Artystki nie podają konkretnego terminu pierwszego koncertu w owym składzie, podobno ma on nastąpić „szybko”, ale też „nie od razu”. Powód? Piosenkarki chcą porządnie przygotować się przed powrotem na scenę, zarówno jeśli chodzi o aranżacje starych hitów, jak i nowe potencjalne przeboje.

So tell me what you want, what you really really want… 🙂

Zobacz: Rozwodowy koszmar Mel B trwa! W końcu głos zabrała niania

Spice Girls ostatni raz wystąpiło razem w 2012 roku na Olimpiadzie w Londynie

Spice Girls ostatni raz wystąpiło razem w 2012 roku na Olimpiadzie w Londynie

Mel B i Stephen Belafonte rozwodzą się

Mel B i Stephen Belafonte rozwodzą się

Twoja ulubiona piosenka Spice Girls to…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×