Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Miss Bumbum w Brazylii! Im bujniejsze kształty, tym większa szansa na zwycięstwo!Wybory Miss Bumbum 2017

Te niezwykle spektakularne wybory Miss Bumbum odbywają się co roku w Brazylii, eliminacje kandydatek trwają nawet kilka miesięcy! Konkurencja jest ogromna, w tym roku wybrano aż 27 uczestniczek, po jednej z każdego stanu. Tegoroczna prezentacja 27 piękności odbyła na ulicach Sao Paulo. Piękne dziewczyny przespacerowały się ulicami miasta w sportowych kostiumach eksponujących ich wdzięki.

Swoim widokiem wzbudzały nie lada sensację! Do ścisłego finału przejdzie jednak tylko 15 z nich. Wśród internautów można zauważyć faworytkę. Z tłumu pięknych kandydatek wyróżniła się Rubia Machado – poruszająca się na kulach trenerka i modelka fitness z amputowaną nogą!

Ta zmysłowa piękność zagrała syrenę w „Piratach z Karaibów”, a teraz kusi w bikini i NAGO! [ZDJĘCIA]

Wytatuowana modelka reprezentuje stan Tocantins. Noga Rubi została amputowana po tym, jak najechał na nią jej były chłopak. Traumatyczna historia nie załamała jednak dziewczyny, która nadal realizuje swoje marzenia i robi karierę w modelingu.

Tak wygląda najbogatsza WAG na świecie! Przedstawiamy wam dziewczynę Neymara!

Przy tych niesamowitych wyborach klasyczne konkursy piękności to nudne gale bez żadnych emocji. W Brazylii pretendentki i zdobywczynie tytułu Miss Bumbum są bardziej rozpoznawalne, niż ich koleżanki ze standardowych plebiscytów wyłaniających latynowskie piękności. Uczestniczki tego konkursu nie są przeraźliwie chude, a wręcz przeciwnie! Im bujniejsze kształty, tym większa szansa na zwycięstwo. Organizatorzy zapowiedzieli, że tegoroczna edycja ma być „zdecydowanie bardziej elegancka”, niż do tej pory. W listopadzie finał konkursu, wtedy dowiemy się, czy uda im się dotrzymać słowa.

Dziewczyny są cudne! Zobaczcie w naszej galerii tegoroczne kandydatki.

Dziewczyna polskiego przystojniaka wypina jędrne pośladki na wakacjach! W bikini nie ma sobie równych!

Wybory Miss Bumbum 2017

Wybory Miss Bumbum 2017

Wybory Miss Bumbum 2017

Wybory Miss Bumbum 2017

Wybory Miss Bumbum 2017

Wybory Miss Bumbum 2017

Lubisz oglądać wybory Miss?Komentarzy: 1


Gość | 9 sierpnia 2017, 21:50

Same szmaba .Fuuuuuuj!!!


Dodaj komentarz
×