Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Śmierć Lucjana Mostowiaka w „M jak miłość”. Scenariusz uległ zmianie

Jak umrze Lucjan Mostowiak, kiedy ostatni odcinek z Witoldem Pyrkoszem


Jak umrze Lucjan Mostowiak w M jak miłość?

Jak podaje Świat Seriali producenci popularnego serialu M jak miłość wiedzieli o pogarszającym się stanie zdrowia Witolda Pyrkosza. Nikt jednak nie myślał o najgorszym. Podczas dwumiesięcznego pobytu w szpitalu, Pyrkosz nie został nawet wykreślony z grafiku planu zdjęciowego. Teraz, gdy wielka gorycz i smutek po śmierci aktora nieco minęły,  zaczęto myśleć o problemie wątku Lucjana Mostowiaka.

Przypominamy, że po śmierci Witolda Pyrkosza producenci serialu M jak miłość poinformowali widzów, że Lucjana Mostowiaka będzie można oglądać jeszcze do października bieżącego roku. Świat seriali donosi, że producenci i scenarzyści kończą pracę nad zmianą scenariusza.

„M jak miłość” bez Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz przed śmiercią zdradził losy swojego bohatera

Kto zagra Lucjana Mostowiaka po śmierci Witolda Pyrkosza?

Wiadomo już, że nie będzie zastępcy Lucjana Mostowiaka, w końcu nikt nie jest w stanie zastąpić śp. Witolda Pyrkosza. Wiemy również, że w pierwszych odcinkach po wakacjach, producenci wykorzystają fakt, że Lucek nie pojawił się na ślubie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) z powodu choroby. Pamiętamy bowiem, że Artur (Robert Moskwa) zdiagnozował u seniora poważne problemy z sercem.

Czyli już wiadomo, że w październiku 2017 roku Barbara (Teresa Lipowska) przeżyje koszmar. Stan zdrowia jej serialowego męża nagle się pogorszy. Lucjan Mostowiak trafi do szpitala, gdzie rozegra się największy dramat w historii produkcji. Nestor rodziny Mostowiaków pożegna się z życiem. Oczywiście widzowie nie zobaczą momentu samej śmierci Lucjana Mostowiaka, po której cała Grabina pogrąży się w żałobie.

Informacja o śmierci Witolda Pyrkosza kompletnie załamała fanów serialu M jak miłość i aktorów, którzy mieli okazję z nim współpracować. Jak zatem potoczą się dalsze losy rodziny Mostowiaków i czy Barbara poradzi sobie bez ukochanego? Tego dowiemy się już po wakacjach. Będziecie oglądać?

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Odszedł w wieku 90 lat.

Fatalna wpadka Moniki Zamachowskiej podczas rozmowy o Witoldzie Pyrkoszu. „Nie mogę uwierzyć w to, co widzę” [WIDEO]

Ostatni odcinek M jak miłość z Lucjanem Mostowiakiem

Ostatni odcinek M jak miłość z Lucjanem Mostowiakiem

Jak umrze Lucjan Mostowiak w M jak miłość?

Jak umrze Lucjan Mostowiak w M jak miłość?

Śmierć Lucjana Mostowiaka w M jak miłość

Śmierć Lucjana Mostowiaka w M jak miłość

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×