Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Horrendalne zarobki Magdy Gessler to grosze w porównaniu z wypłatą Sławomira Zapały! TVP naprawdę go rozpieszcza

Sławomir Zapała ile zarabia?


Ile zarabia Sławomir Zapała w TVP?

Chociaż Sławomir Zapała swój muzyczny debiut miał ponad dwa lata temu, dopiero niedawno udało mu się zatrząsnąć polską sceną muzyczną i zdobyć rzeszę oddanych fanów. Wszystko za sprawą utworu Miłość w Zakopanem, który bije wszystkie możliwe rekordy popularności. Niedawno Sławomir wykonał kolejny krok ku rozwijaniu swojej kariery – artysta przyjął propozycję prowadzenia programu TVP Big Music Quiz. Emisja pierwszego odcinka odbyła się 4 marca i zebrała same pozytywne komentarze od publiczności, ale satysfakcja z zadowolenia widzów to nic w porównaniu z tą, którą muzyk odczuwa gdy patrzy na swoje konto. A dzieją się tam rzeczy niesłychane.

Jak donosi Super Express, Zapała ma zarobić aż 450 tysięcy złotych. Jest to naprawdę imponujący kwota zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, ile zarabiają inne gwiazdy. Popularność i fakt, że wszyscy chcą podjąć z nim współpracę sprawiły, że muzyk podniósł swoje stawki i za dzień na planie inkasuje 25 tysięcy złotych. 

Robert Janowski, który od ponad 20 lat prowadzi Jaka to melodia i jest nazywany królem muzycznym TVP zarabia „jedynie” 430 tysięcy. To dość zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że w show-biznesie jest od dawna i bez wątpienia pracuje na swoje nazwisko dłużej niż Zapała.

Na samym końcu listy znalazła się królowa polskiego internetu i gastronomii, Magda Gessler! Za prowadzenie Kuchennych Rewolucji, które gromadzą przed telewizorami miliony widzów, restauratorka dostaje tylko (albo aż!) 400 tysięcy. A przyznać musimy, że wkład, który musi włożyć w program, jest o wiele większy.

Czyżby Sławomir miał przejąć tron telewizyjnego króla, na złość Kubie Wojewódzkiemu? A może tylko podwyższy wysokie już i tak płace prezenterów?

Zenek Martyniuk i Sławomir Zapała mają wspólne plany?! Razem mogą wykasować całą konkurencję! [WIDEO]

Sławomir Zapała to prawdziwy mistrz podrywu! Jego piękna żona ujawniła intymne szczegóły ich małżeństwa

Boski Sławomir Zapała idzie jak burza! Zarabia fortunę i właśnie pokonał Lady Gagę i Britney Spears!

Czy słuchasz disco-polo?Komentarzy: 2


Gość | 11 marca 2018, 20:47

To jest chore


Gość | 7 marca 2018, 10:21

Zarabianie pieniędzy to nie sprawdzanie klasówek. Nie musi być sprawiedliwe 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×