Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Sylwestrowe pląsy Sławomira w Zakopanem to pikuś! TVP szykuje nową petardę z przebojowym Zapałą!

Sławomir Zapała o życiu prywatnym


Sławomir poprowadzi nowy program w TVP2

Dobra passa Sławomira Zapały nadal trwa! Celebryta od czasu swojego pamiętnego show w Zakopanem znakomicie wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Pomaga mu w tym w znacznym stopniu TVP, która postanowiła docenić piosenkarza, dając mu własny program na antenie TVP2. Prezes TVP – Jacek Kurski, pragnie aby jego telewizja była konkurencyjną dla TVN oraz Polsatu, zatem zdecydował, że już w marcu widzowie TVP będą mogli podziwiać nowy format rozrywkowy.

 

Na antenie TVP2 rusza bowiem program muzycznym Big Music Quiz, w którym będą rywalizować ze sobą dwie czteroosobowe drużyny. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, gospodarzem show będzie najprawdopodobniej Sławomir Zapała. W skład drużyn będą wchodzić popularni aktorzy, wokaliści i celebryci, którzy w kilku rundach będą musieli rozpoznać tytuły piosenek oraz odpowiadać na muzyczne pytania, dotyczące ciekawostek związanych z polską muzyką.

 

Zatem już w niedzielę, 4 marca TVP2 wyemituje odcinek premierowy Big Music Quiz, który będzie odzwierciedleniem francuskiego formatu Le Grand Blind Test. Czy Sławomir, szturmujący ostatnio media z siłą wodospadu, sprawdzi się w nowej roli gospodarza programu telewizyjnego?

O tym przekonamy się już niebawem. 

 

Maja Bohosiewicz mieszka po królewsku! Celebrytka pokazała swoje luksusowe gniazdko! Jest nawet naga fota prosto z wanny!

Sławomir Zapała to prawdziwy mistrz podrywu! Jego piękna żona ujawniła intymne szczegóły ich małżeństwa

Boski Sławomir Zapała idzie jak burza! Zarabia fortunę i właśnie pokonał Lady Gagę i Britney Spears!

 

Czy słuchasz disco-polo?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×