Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Siostra Anny Przybylskiej zmagała się nie tylko z chorobą aktorki! W tym samym czasie zachorował również inny członek jej rodziny!

Anna Przybylska pracowała jako stylistka


Agnieszka Kubera – siostra Anny Przybylskiej w wywiadzie dla „Urody życia”

Agnieszka Kubera – siostra Anny Przybylskiej jako jedna z pierwszych dowiedziała się o śmiertelnej chorobie aktorki. Razem z najbliższą rodziną wspierała siostrę w tym trudnym czasie. W wywiadzie dla magazynu „Uroda Życia” Kubera ujawniła, że nie był to jedyny dramat, który przeżywała jej rodzina. Syn Agnieszki Kubery zachorował na cukrzycę.

Nie zadaję sobie pytań, dlaczego moje dziecko jest chore. Po prostu się stało. (…) Liczymy na przeszczep trzustki. Medycyna idzie do przodu. Sto lat temu ludzie umierali na cukrzycę. Teraz są glukometry, doskonałe insuliny, pompy… (…) Moje dziecko nie chorowało, nie ząbkowało, nic. A teraz jak z noworodkiem. Wszystkie budziki nastawione. Budzisz się w środku nocy z duszą na ramieniu: „Grzegorz, mierzyłeś mu cukier?”. Mam nadzieję, że niedługo się zakocha i się wyprowadzi. (śmiech) Mąż mówi: „Będzie miał fajną żonę…”. Niech to będzie nawet facet, jestem otwarta. Byleby mierzył mu cukier co dwie godziny w nocy. Stwierdziliśmy też, że trzeba się ubezpieczyć, bo w każdej chwili może nas zabraknąć. Na jedzenie sobie chłopak zarobi, ale na insulinę musi mieć więcej pieniędzy. Zawsze myślałam, że jak mi się coś stanie, to jest moja siostra, młoda, ustawiona, pomoże Miłkowi sprzedać dom, kupić mniejsze mieszkanie. Nie sądziłam, że będzie na odwrót. – powiedziała Agnieszka Kubera.

Siostra Anny Przybylskiej w przejmującym wywiadzie: „Popełniliśmy błąd przy leczeniu”

Siostra aktorki przyznała również, że śmierć Anny zmieniła jej rodzinę, sprawiła, że teraz z większą uwagą celebrują wspólny czas:

Na pewno więcej wyjeżdżamy. (…) Nie może mąż, to pojadę sama z Miłoszem. Wyskoczę na kawkę. O winku zapomniałam, bo odkąd dziecko zachorowało, to myśmy z mężem nie wypili wspólnie kieliszka. Coś możemy przeoczyć. Jesteśmy ostrożni.

Dziennikarka zapytała siostrę Przybylskiej czy ta nie boi się, że na coś zachoruje. Kubera odpowiedziała stanowczo:

Nie, Anka się tak bała, badała się i co to zmieniło? Co ma być, to będzie. Robię badania profilaktyczne, ale nie mam fioła, za przeproszeniem na tym punkcie.

Siostra Anny Przybylskiej zdradza kolejne tajemnice z życia aktorki! Związek z Jarosławem Bieniukiem nie był idealny?

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska na premierze filmu "Sęp" w 2013 r. (fot. AKPA)

Anna Przybylska

Anna Przybylska - okładka biografii

Anna Przybylska – okładka biografii

Chcesz żeby powstał film o Annie Przybylskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×