Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Sinead O’Connor walczy o życie syna

SINEAD O'CONNOR
Performs live to a sold out crowd at The Silent Movie Theatre in West Hollywood, California, USA.
 June 19th, 2007       
stage concert live gig performance music singing microphone headshot portrait 
CAP/DVS
©Debbie VanStory/Capital Pictures


Syn Sinead O’Connor jest ciężko chory

Sinead O’Connor odwołała koncerty zaplanowane w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej. Powodem jest zagrażająca życiu i wyniszczająca organizm choroba jej syna. Artystka o odwołaniu trasy poinformowała na Facebooku, gdzie jest bardzo aktywna. Nie zdradza szczegółów choroby swojego dziecka- pragnie zachować prywatność. Poinformowała jedynie, że potrzebna mu opieka i jeśli zostanie poddany specjalistycznej terapii, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mój syn na pewno przeżyje, jeśli będzie miało właściwą opiekę. W przeciwnym razie – nie ma takiej gwarancji. On potrzebuje mnie bardziej niż ktokolwiek inny. Moje dziecko jest bezcenne. A zatem ja też, ponieważ on potrzebuje mnie bardziej niż ktokolwiek inny. Muszę odwołać trasę koncertową. Przyjmujcie moje przeprosiny  – napisała Sinead na Facebooku

Od fanów od razu zaczęły napływać wyrazy wsparcia i współczucia.

Sinead  O’Connor samotnie wychowuje trójkę swoich  dzieci – trzech synów: 21-letniego Jake’a, 11-letniego Shane’a i 9-letniego Yeshuę oraz córkę: 19-letnią Roisin. Sama artystka walczy z przewlekłą choroba kobiecą, co niejednokrotnie było przyczyną odwołania koncertów. Przeszła już trzy operacje, ale jej stan nadal nie jest stabilny. Jeśli choroba nie ustąpi czeka ją zabieg usunięcia macicy. Artystka zmagała się kiedyś z depresją.

Niedawno Sinead oznajmiła, że „muzyka oficjalnie umarła” i obwiniła o to magazyn „Rolling Stone”, który umieścił na swojej okładce Kim Kardashian.

Zobacz: Wojna w showbiznesie! Sinead O’Connor nienawidzi Kim Kardashian

Dzieci Sinead O’Connor

Yeshua o'connor

Yeshua O’connor
Fot. FB

 

Roisin O'connor, córa Sinead

Roisin O’connor, córa Sinead O’connor
Fot. FB

Shane O'Connor

Shane O’Connor
Fot. FB

Sinéad O Connor – Nothing Compares 2U



Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×