Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Z Sinead O’Connor nie jest najlepiej! Gwiazda trafiła do szpitala po tym, jak wrzuciła szokujące nagranie do internetu

Sinead O'Connor w szpitalu


Sinead O’Connor w szpitalu

Sinead O’Connor wywołała ogromne poruszenie w internecie wrzucając filmik, na którym płacząc opowiada o zmaganiach z depresją. Kontrowersyjna i popularna w latach 90. piosenkarka od wielu lat zmaga się z depresją, ponad dekadę temu zdiagnozowano u niej psychozę maniakalno-depresyjną.

Sinead O’Connor zmaga się z depresją! Próbowała popełnić samobójstwo! [WIDEO]

Jestem zupełnie sama. W moim życiu nie ma nikogo, za wyjątkiem lekarza – mojego psychiatry, najmilszego człowieka na świecie, który mówi, że jestem bohaterką – to jedyna rzecz, która aktualnie trzyma mnie przy życiu. To trochę żałosne. (…) Choroba psychiczna, trochę jak narkotyki, nie zwraca uwagi na to, kim jesteś .Ludzie, którzy powinni cię kochać, nagle są traktowani przez ciebie jak największe gó*no. To jak polowanie na czarownice. Jeśli to zależałoby tylko ode mnie, już dawno bym odeszła, prosto do mamy. Od dwóch lat chodzę po świecie i to kara za bycie chorą, denerwując się, że nikt się mną nie interesuje – wyznała piosenkarka w poruszającym filmiku.

Okazuje się, że Sinead ma jednak ludzi wokół siebie, którym jej los nie jest obojętny:

Nasi policjanci pojechali do motelu po tym jak otrzymaliśmy telefon o niepokojącym wideo nagranym w motelu, o kobiecie znajdującej się pod wpływem ciężkiego stresu. Pojechaliśmy tam, ale okazało się, że jej tam już nie ma. Słyszeliśmy, że od tego czasu znalazła się już w szpitalu – cytuje policjanta z posterunku obok motelu RadarOnline

Podobno artystka widziana była przez pracowników motelu z dwoma mężczyznami, z którymi rozmawiała o zgłoszeniu się do szpitala psychiatrycznego. Jak podaje amerykański serwis, jej samochód cały czas znajduje się na motelowym parkingu.

Sinead O’connor zamieściła na swoim profilu dramatyczny apel. Niedawno pisała o ciężkiej chorobie syna, która zagraża jego życiu i odwołała trasę

Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O’Connor ma depresję

Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O’Connor ma depresję

Gwiazdy, które dokonały aborcji - Sinead O'Connor

Gwiazdy, które dokonały aborcji – Sinead O’Connor

Badasz się regularnie?Komentarzy: 2


LeeannSwore | 10 sierpnia 2017, 19:45

Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM „XRumer 16.0 + XEvil 3.0”:
Captcha rozwiązywanie problemów z Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
I ponad 8400 innych rodzajów captcha,
Z największą precyzją (80..100%) i największą prędkością (100 img na sekundę).
Możesz połączyć XEvil 3.0 z wszystkimi najpopularniejszymi programami SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? Możesz zobaczyć wiele filmów o XEvil w YouTube.
Przeczytasz to – potem działa!
Powodzenia 😉

XRumer201708c


Gość | 10 sierpnia 2017, 16:51

Jeżeli rzeczywiście dokonała aborcji to być może depresja jest jedną z konsekwencji jej postępowania. Ciężko po czymś takim zachować wysokie poczucie własnej wartości.


Dodaj komentarz
×