Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Znana gwiazda opowiedziała o koszmarze, który zgotowała jej własna matka! „Torturowała mnie…” [WIDEO]Sinead O’Connor o matce

Sinead O’Connor – zbuntowana Irlandka zachwycała kiedyś cały świat swoim odważnym wizerunkiem scenicznym, ciętym językiem, kontrowersyjnymi poglądami i silnym głosem. Jednak od pewnego czasu o O’Connor jako artystce słychać mniej, za to dużo mówi się i pisze o kobiecie, która zmaga się z chorobą psychiczną. Sinead szczerze opowiadała o swoich problemach ze zdrowiem, przerażała fanów swoimi nad wyraz emocjonalnymi wyznaniami. Artystka ponownie szokuje! Tym razem udzieliła wywiadu, w którym otwarcie opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach, jakich doświadczyła z własną matką.

Z Sinead O’Connor nie jest najlepiej! Gwiazda trafiła do szpitala po tym, jak wrzuciła szokujące nagranie do internetu

 

 

 

 

Brytyjski Daily Mail opublikował pierwszy klip z rozmowy O’Connor z Phillipem Calvinem McGraw’em – znanym też telewizyjnej publiczności jako Dr Phil. Artystka była gościem pierwszego odcinka nowego sezonu jego programu. Zaplanowano go na 12 września. W rozmowie O’Connor opowiedziała słynnemu psychologowi o matce, która znęcała się nad nią w dzieciństwie. Piosenkarka przyznaje, że była torturowana!

Nie było z nią dobrze. Powiedziałabym, że była opętana, choć nie wierzę w takie rzeczy – mówi O’Connor. – Prowadziła swoją komnatę tortur. Nasze życie wyglądało jak komnata tortur. Była typem człowieka, który uśmiecha się i cieszy, gdy rani drugą osobę – dodaje.

Artystka nigdy nie ukrywała, że matka znęcała się nad nią psychicznie. W wywiadzie przyznała również:

Zmuszała mnie, bym na okrągło powtarzała, że jestem nikim. I cały czas mnie biła.

Wokalistka po rozwodzie rodziców jako jedna z czwórki dzieci została z matką – Marie O’Connor. Sinead miała 13 lat, gdy uciekła w końcu w domu. Trafiła po opiekę ojca i jego nowej partnerki. 6 lat później Marie zginęła w wypadku samochodowym. Doświadczenia z dzieciństwa wokalistka opisywała po latach w swoich utworach – m.in. „Fire on Mother” z 1994 roku. W rozmowie z dr. Philem O’Connor podkreśla, że gdy cierpiała najbardziej, bliscy nie pomogli jej. Nie chce jednak nikogo obwiniać za to, co działo się za drzwiami jej rodzinnego domu. Ze łzami w oczach opowiada:

Rodzinom osób z chorobą psychiczną nie jest łatwo. Potrafimy być skomplikowani. (…) Pisałam rodzinie listy – błagałam, wylewałam złość. Nie chcę żyć jak ofiara. Myślałam, że lepiej, jeśli bliscy będą wiedzieć, jak się czuję, co się ze mną dzieje.

Sinead O’Connor zmaga się z depresją! Próbowała popełnić samobójstwo! [WIDEO]

 

 

Na co choruje Sinead O,Connor?

Sinead O’Connor od lat cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. W ciągu ostatnich lat do mediów regularnie trafiają informacje dotyczące jej pogarszającego się stanu zdrowia i problemów rodzinnych. Niedawno opublikowała w sieci wstrząsające 12-minutowe wideo, nagrane w jednym z moteli w New Jersey. 50-letnia artystka cierpi na samotność i brak zrozumienia. Także wtedy twierdziła, że wszyscy najbliżsi się od niej odwrócili. Pierwszy raz o swojej chorobie powiedziała światu w 2007 roku podczas występu w programie Ophry Winfrey. Od tego czasu jej stan psychiczny się pogarszał. Regularnie pojawiają się kolejne smutne wieści na jej temat. Już 18 lat temu Sinead próbowała popełnić samobójstwo.

Choroba psychiczna, trochę jak narkotyki, nie zwraca uwagi na to, kim jesteś – mówi O’Connor. – Ludzie, którzy powinni cię kochać, nagle są traktowani przez ciebie jak największe g****. To jak polowanie na czarownice. Jeśli to zależałoby tylko ode mnie, już dawno bym odeszła, prosto do mamy. Od dwóch lat chodzę po świecie i to kara za bycie chorą, denerwując się, że nikt się mną nie interesuje – twierdziła piosenkarka w jednym z nagranych przez nią filmów.

Wszystko to jest bardzo smutne…

Sinead O’Connor była poszukwiana przez policję

Sinead O'Connor była poszukwiana przez policję

Sinead O’Connor była poszukiwiana przez policję

Gwiazdy, które dokonały aborcji - Sinead O'Connor

Gwiazdy, które dokonały aborcji – Sinead O’Connor

Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O’Connor ma depresję

 

Czy ktoś z twoich bliskich cierpi na depresję?Komentarzy: 2


Gosc | 14 września 2017, 20:53

Widać po niej że jest chora Szkoda jest mi takich ludzi To jest okropna choroba Druga po raku


Gość | 13 września 2017, 22:57

Jak można tak skrzywdzić własne dziecko


Dodaj komentarz
×