Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Rodzina Shakiry zachwycona znanym Polakiem! Obiecali… prywatny koncert gwiazdy! „Nie odpuszczę tego występu”

Shakira koncert dla Michała Listkiewicza


Prywatny koncert Shakiry dla Michała Listkiewicza

Wielokrotnie słyszeliśmy o prywatnych koncertach wielkich gwiazd dla rosyjskich oligarchów czy arabskich szejków. Teraz być może będziemy świadkami podobnej historii z polskim akcentem, bowiem – jak podaje Wirtualna PolskaShakira ma zagrać prywatny koncert dla Michała Listkiewicz, byłego prezesa PZPN. O szczegółach opowiedział sam zainteresowany.

Jak doszło do wyjątkowej propozycji? Polak był delegatem UEFA w spotkaniu Barcelony z PSG w 1/8 Ligi Mistrzów. Opiekował się nim Amador Bernabeu, dziadek Gerarda Pique. Przed meczem obiecał Listkiewiczowi prywatny koncert Shakiry, która jest żoną jego wnuka.

To bogaty emeryt, świetny gawędziarz. Zna języki obce. Był mile zaskoczony tym, że w przeszłości sędziowałem na poziomie międzynarodowym. Poprosił o autograf i wspólne zdjęcie. Na razie otrzymałem od pana Amadora dwie płyty Shakiry. To fajny prezent, ponieważ lubię jej twórczość. Lecąc do Barcelony poczytałem trochę na temat tej artystki. Dowiedziałem się, że pierwszą piosenkę skomponowała w wieku 6 lat. Powiedziałem o tym Bernabeu i był zaskoczony moją wiedzą. Nie odpuszczę tego występu Shakiry. Koncert wśród tysięcy ludzi mnie nie zadowoli. Chciałbym, żeby Shakira zaśpiewała mi kiedyś w półprywatnym recitalu

Jeśli dojdzie do zamkniętego koncertu Shakiry dla Polaka, na pewno dowiemy się o tym z mediów, bowiem Listkiewicz zapowiedział opublikowanie zdjęć i materiałów w internecie.

Czekamy.

Zobacz: Polski kucharz gwiazd gotował dla Shakiry! Zdradził, co jadła i jak się zachowywała

Michał Listkiewicz czeka na prywatny występ Shakiry

Michał Listkiewicz czeka na prywatny występ Shakiry

Shakira zagra koncert dla Polaka Michała Listkiewicz

Shakira zagra koncert dla Polaka Michała Listkiewicz

Shakira zagra prywatny koncert dla Polaka

Shakira zagra prywatny koncert dla Polaka

Dziadek Gerarda Pique zachwycony Michałem Listkiewiczem

Dziadek Gerarda Pique zachwycony Michałem Listkiewiczem

Najlepsza piosenka Shakiry to…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×