Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Czy to koniec idealnej miłości Shakiry i Gerarda Pique? Gwiazda wyprowadziła się z domu? Jest oficjalny komentarz!

Shakira i Gerard Pique razem na ściance


Shakira i Gerard Pique – Kryzys czy koniec idealnej miłości?

Shakira i Gerard Pique są jedną z najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Uchodzą również za bardzo szczęśliwą rodzinę. Są ze sobą od siedmiu lat, wychowują dwoje dzieci: czteroletniego Milana i dwuletniego Sashę. Ostatnio hiszpańskie media rozpisują się o domniemanym kryzysie w związku Shakiry i Gerarda Pique. Dotąd zakochani uważani byli za parę niemal idealną. Chętnie pokazywali w sieci romantyczne zdjęcia, a na czerwonym dywanie zawsze pozowali wspólnie. Głębokie kryzysy w związku do tej pory były im obce. Czyżby to się zmieniło?

To ona przegrała z Shakirą! Po latach opowiedziała o związku i rozstaniu z Gerardem Pique: „Byliśmy na oczach świata, ale…”

Według hiszpańskich mediów fakt, że po golu w meczu z drużyną Espanyol Barcelona, Gerard Pique nie wykonał tradycyjnej „cieszynki”, którą zawsze dedykował swojej ukochanej Shakirze, a tym razem wykonał jedynie mało znaczący gest, miałoby mówić, że relacje między Gerardem a Shakirą nie są najlepsze. Potwierdzać to mają także ich serwisy społecznościowe. Na Instagramie Shakiry ostatnie zdjęcie z partnerem pojawiło się trzy miesiące temu, z kolei na Instagramie Gerarda Pique w grudniu 2016 roku!

Hiszpański portal internetowy Cotilleo napisał, że piosenkarka podjęła decyzję o wyprowadzce z rodzinnego domu pary w Barcelonie. Hiszpańskie i kolumbijskie media rozpisują się o kryzysie pary, który ma trwać od września. Para nie wydała żadnego oświadczenia w tej sprawie. Shakira i Gerard Pique ostatnio byli widziani razem na ślubie piłkarza Leo Messiego w czerwcu tego roku. Trzy miesiące później w zagranicznych mediach zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia, że para przechodzi kryzys. Piosenkarka i sportowiec w żadnej sposób nie komentowali tych doniesień.

Gerard Pique odpowiada tabloidowi

Wreszcie piłkarz klubu FC Barcelona postanowił odpowiedzieć na plotki. W Instastories na Instagramie zamieścił fotografię, na którym oznaczył swoją ukochaną. Na filmiku widać zdjęcie wokalistki z synami, Sashą i Milanem. Fotografię opatrzył komentarzem „rodzinny czas”, co jest dostatecznym dowodem na to, że między nim nim, a jego partnerką wszystko w porządku.

I tej wersji się trzymamy!

Gorąca Shakira bez makijażu pręży swoje ciało na siłowni! Tak dba o swój słynny perfekcyjny brzuch [WIDEO]

Shakira i Gerard Pique razem z dziećmi na gali w Katalonii fotki 2016

Shakira i Gerard Pique razem z dziećmi

Shakira, Milan i Gerard Pique

Shakira, Milan i Gerard Pique

Uważasz, że Shakira i Gerard Pique pasują do siebie?Komentarzy: 1


Gość | 6 października 2017, 20:00

Ta tez ma jakis malomiejski wyraz twarzy,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×