Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Serena Williams pokazała niewyobrażalnie drogi i piękny pierścionek! Jego blask aż oślepia!

Serena Williams ma drogi pierścionek


Serena Williams pokazała pierścionek z diamentem

Serena Williams wyszła za mąż tydzień temu, a jej ślub z milionerem Alexem Ohanianem odbił się w mediach głośnym echem. Piękna ceremonia w Nowym Orleanie, gwiazdy na weselu, niezwykłe dekoracje i menu… Całość kosztowała nowożeńców milion dolarów, ale ponieważ żadne z nich nie narzeka na brak gotówki, mogli sobie pozwolić na „top of the top”.

Serena i Alex odpoczywają teraz po ubiegłotygodniowych emocjach relaksując się w rodzinnym gronie razem z uroczą córeczką, malutką Alexis. Oboje są niezwykle szczęśliwi, że doczekali już jednego potomka, chętnie chwalą się córką w mediach społecznościowych. Ostatnio Serena wrzuciła kolejne zdjęcie małej ślicznotki, lecz tym razem fani oprócz zachwytów nad dziewczynką, komentowali niezwykły klejnot na palcu mistrzyni tenisa.

Zachwycający pierścionek z imponującym diamentem skrzy się na zdjęciu Sreny trzymającej Alexis, to już drugi taki klejnot jaki królowa tenisa otrzymała od kochającego męża! Zachwyceni fani komplementują zarówno brylantową ozdobę, jak i uroczą córkę pary w sukience w cętki.

Nam też się podoba! Święty Mikołaju prosimyyy… 🙂

Piękna Serena Williams stanęła przed ołtarzem i zachwyciła! W tej ślubnej kreacji zostawiła w tyle wszystkie inne gwiazdy!

Niebywałe! Kim Kardashian na ślubie Sereny Williams wyglądała naprawdę dobrze!

Dumna Serena Williams chwali się córeczką! Jest śliczna!

Jesteś fanem tenisa?Komentarzy: 1


Jaśka | 25 listopada 2017, 23:48

Szczerze to kawał kobiety z niej. Musi, ciężka praca przed nią nad sylwetką. Pewnie będzie ćwiczyła, jak to sportsmenka, dieta, może dołączy sobie coś w stylu iqgreen na przyspieszenie metabolizmu i będzie całkiem spoko. Ważne, że szczęśliwa! A córeczka przeurocza <3


Dodaj komentarz
×