Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Ma prawie 50 lat a w kostiumie kąpielowym wygląda jak nastolatka! Tylko pozazdrościć!

Anna Popek w Międzyzdrojach


 Anna Popek zachwyca na plaży w Międzyzdrojach

W tym roku odbywa się już 22 edycja Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Sezon wakacyjny w pełni , pogoda dopisuje zatem zanim zobaczymy gwiazdy na słynnej promenadzie, możemy je podziwiać na pięknej plaży. Gwiazdy i celebrytki bardzo chętnie pokazują się w bikini. Jednak niekwestionowaną królową sezonu 2017 wśród tegorocznych festiwalowych gwiazd jest Anna Popek!

Atrakcyjna dziennikarka TVP chętnie pozowała fotoreporterom do zdjęć, uśmiechając się i wdzięcząc jak zawodowa modelka. Takiej figury może jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka! Przypomnijmy, że Anna Popek w przyszłym roku kończy 50 lat! W Międzyzdrojach prezenterka postawiła na jednoczęściowy kostium w czarnym kolorze, z białymi wstawkami. Model w stylu pin up znakomicie podkreślił jej fenomenalną figurę, szczupłą talię i zgrabne nogi.

Tak kobiecej i seksownej Anny Popek dawno nie widzieliśmy.

Seksowna 48-letnia dziennikarka kusi w stroju kąpielowym na różowym flamingu! Co za ciało!

scena z: Anna Popek, fot. Podlewski/AKPA

Anna Popek w Międzyzdrojach

Anna Popek w Międzyzdrojach

Anna Popek w Międzyzdrojach

Anna Popek w Międzyzdrojach

Anna Popek w Międzyzdrojach

 

Czy uważasz, że Anna Popek jest dobrą dziennikarką?Komentarzy: 3


Gość | 9 lipca 2017, 16:23

ladna twarz,fantastyczna figura ale to juz musi byc praca nad nia a nie same geny jak widac,chyba ze te samegeny sa bezlitosne dla piersi-krowie placki


Red | 7 lipca 2017, 19:46

Ciekawe, czy tacy panowie, którzy zachęcają kobiety do sportu i spacerów, żeby w autobusie były bardziej dekoracyjne są również gotowi przejąć obowiązki domowe w czasie, gdy żona zajmuje się dbaniem o swoją sylwetkę…


Indygo | 7 lipca 2017, 09:55

Wszystkie panie mają świetne figury. Dla wszystkich jakby czas się zatrzymał. Dlatego warto dbać o siebie, bo takie są właśnie efekty. Nic w tym trudnego, wystarczy dobrze się odżywiać, jakieś IQgreen, żeby kilogramy nie przybywały, jakiś sport czy więcej spacerów i to wystarczy, zeby dobrze wyglądać. Fajnie jest popatrzeć na zadbane kobiety, a nie otyłe panie, które zajmują dwa miejsca w autobusie.


Dodaj komentarz
×