Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Sebastian Karpiel-Bułecka z córeczką na okładce swojego nowego singla! Myślicie, że się dobrze sprzeda?

Sebastian Karpiel-Bułecka córka singiel


Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę Tosię

Sebastian Karpiel-Bułecka od zawsze uchodził za przystojniaka w polskim show biznesie. W jego życiu nie brakowała pięknych i wpływowych kobiet. Wszystkim jest znany jego wcześniejszy głośny romans z królującą nadal na rynku muzycznym monopolistką na sukces – Kayah. To dzięki niej i jej wytwórni Kayax, Sebastian zaistniał i wciąż istnieje na polskim rynku muzycznym.

Paulina Krupińska tuli czule ślicznego synka dopóki jej na to pozwala!

Przystojny góral jednak w 2014 roku wymienił Kayah na młodszy model. Karpiel poznał piękna miss – Paulinę Krupińską, poczuł wiatr w swoich męskich żaglach i zapragnął założyć rodzinę. Krupińska jeszcze w trakcie wyborów miss deklarowała, że jej największym marzeniem jest zostać mamą. Swój plan wprowadziła w życie bardzo szybko i sprawnie, przy pomocy zakochanego w niej piosenkarza. Zaledwie rok po związaniu się z Bułecką urodziła mu śliczną córkę – Antosię, następnie w maju para przywitała na świecie syna – Jędrzeja.

Szczęśliwy tata, w przeciwieństwie do swojej partnerki, był do tej pory raczej oszczędny w epatowaniu prywatnością. Jednak teraz poszedł na całość – na swojej nowej płycie góralskiej formacji Zakopower! Na najnowszym singlu pod tytułem Tata wokalista śpiewa o uczuciach, jakie towarzyszyły mu przed narodzinami syna.

Synku mój. Zjawisz się tutaj za parę chwil. Czekam tu, cieszę się i chciałbym, byś już był. Pewnie mi do góry dnem wywrócisz świat. Może to i lepiej, bo będzie coś wart – brzmią ambitne słowa piosenki.

Na profilu zespołu Zakopower Bułecka pochwalił się również wyjątkową okładką do swojego nowego singla!

Oto okładka nowego singla (…). Nosi tytuł Tata. Jako że tekst utworu jest dosyć osobisty, takaż jest i okładka – wytłumaczył.

Na zdjęciu widać Sebastiana z dwuletnią Antosią w trakcie zabawy na huśtawkach. Wokalista wyraźnie jednak postawił granicę prywatności, celowo nie pokazując twarzy dziewczynki. Czekamy zatem teraz na kolejny singiel z malutkim Jędrzejem na okładce. Ciekawostką jest fakt, że kolejne wybitne dzieło z góralską muzyką wydała Sebastianowi ponownie niezrównana szefowa – Kayah!

Jesteśmy wzruszeni, a wy? Posłuchajcie…

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka będą mięli kolejne dziecko?! Piękna miss wszystko zdradziła!

Sebastian Karpiel-Bułecka promuje się przez córkę?

Sebastian Karpiel-Bułecka promuje się przez córkę?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wakacjach

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?Komentarzy: 1


Mirellka2N | 25 października 2017, 10:10

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 6 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×