Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Seksowna gwiazda fitness miesiąc temu urodziła drugie dziecko, a już chwali się fenomenalnym brzuchem! Rozsierdziła tym internetowe mamy!



Sarah Stage pokazała brzuch po porodzie i wylała się na nią internetowa krytyka matek

Sarah Stage, piękna mama parki uroczych bobasków w zaledwie kilka godzin uzyskała 82 tysiące polubień w sieci. Modelka i gwiazda fitness od dawna budzi wiele emocji, szczególnie tych negatywnych. Seksowna Sarah bowiem postanowiła publikować w sieci to, jak wygląda jej boskie ciało, krótko po porodzie. Co tu takiego kontrowersyjnego? Nie ona pierwsza i nie ostatnia może pochwalić się idealnym ciałem. Ale to podobno nie przystoi kobiecie świeżo po porodzie – zdaniem części komentujących mam!

Więc mija miesiąc, odkąd Logan pojawił się na świecie. Cały ten czas przytulamy się i hibernujemy w domu. Trzymam się diety, którą wcześniej rozpisałam. Ale że muszę zregenerować się po cesarskim cięciu, jedynym ćwiczeniem, jakie wykonuję, jest karmienie piersią. W miesiąc wróciłam do wagi sprzed ciąży. Każdy z nas ma swoje postanowienia i założenia co do tego, jak ma wyglądać nasze ciało. Ja chciałabym być bardziej umięśniona. A wy, jak długo czekałyście po porodzie, by znów zacząć ćwiczyć – pisze na swoim profilu na Instagramie internetowa gwiazda.

Burza w szklance wody

Tym jednym wpisem, po raz kolejny Sarah wywołała burzę na swoim profilu. Wystarczyło te kilka zdań, aby zalały ją negatywne komentarze rozsierdzonych matek. Wśród komentarzy dominują te, skupiające się na szczupłej sylwetce kobiety. Zresztą nie pierwszy raz zalewa ją fala hejtu. Gdy w zaawansowanej ciąży publikowała zdjęcia brzucha, internautom nie chciało się wierzyć, że jej dziecko urodzi się zdrowie. Sarah bowiem praktycznie do końca ciąży miała idealnie umięśniony brzuch. Nie przypominała innych ciężarnych. Dziś jednak wydaje się, że coraz więcej osób przekonanych jest, że to zdrowa dieta i rozumne podejście do treningów sprawiło, że wyglądała tak dobrze. Kobiety chętnie dzielą się z nią poradami na temat tego, jak one przechodziły ciążę, pytają też o to, co zrobić, by mieć taką sylwetkę po porodzie.

Co ty niby urodzisz? – to tylko jeden z komentarzy, który pojawiał się najczęściej.

Trenerka opublikowała zdjęcie, na którym rzeczywiście trudno dopatrzyć się wystającego brzucha. Więc nie trzeba było długo czekać, aż w sieci wybuchła burza w szklance wody. A bo za chuda, a bo za dobrze wygląda, a bo przecież powinna przytyć… Inni z kolei w drugą stronę – mówią, że właśnie tak powinna wyglądać każda kobieta przy nadziei. I jak tu nie zwariować? Mamy wrażenie, że Sarah to jedna z najczęściej krytykowanych matek na Instagramie.

Jednak poza burzą w komentarzach okazuje się, że Sarah ma kobietom wiele do powiedzenia. Dziś Sarah może być inspiracją dla innych kobiet – dla tych, które rzeczywiście chcą zmienić swoje ciało. Niczego nie zdaje się narzucać. Pokazuje jedynie, że dla kobiet wszystko jest możliwe. Gwiazda fitnessu przyznaje, że nie od razu odnalazła się w roli mamy. Musiała zrozumieć, na czym polegają jej nowe obowiązki. Dziś otwarcie przyznaje, że nie wyobraża sobie życia bez chłopców. Jej pierwszy syn, jak opisuje to Stage na Instagramie, potrzebował czasu, by zaakceptować młodszego brata.

Zastanawiałam się, jak mogę pokochać tak bardzo jeszcze jedno dziecko? Ale gdy urodził się Logan, obserwowałam cię. Wiedziałam, że próbujesz mi powiedzieć: „Kochaj tylko mnie”. Tak na swój sposób. A ja nie mogłam tego zrobić. Byłam przekonana, że już nigdy nie będziemy mieli takiej relacji, jak wcześniej. Ja niemal uważałam, że drugie dziecko to intruz w naszej relacji. Z każdym dniem zapominamy trochę o dniach, które spędziliśmy tylko we dwoje. Ale są też nowe, piękne chwile. Widzę, jak rośnie miłość między wami, braćmi. On patrzy na ciebie z takim uwielbieniem, śmieje się, gdy próbujesz z nim rozmawiać. Dzisiaj nie boję się okazywać miłości wam obu. Wiem, że razem będziecie silni, będziecie się wspierać. A to najlepsza rzecz, jaką mogłam sobie wymarzyć – napisała w poście, który dedykowała starszemu synowi.

Jak się okazuje nie tylko nasza Anna Lewandowska i Natalia Siwiec spotkały się z hejtem , po tym jak pokazały swoje piękne ciałka zaraz po porodzie.

Zobaczcie jak ona pięknie wygląda!

 

Natalia Siwiec i Anna Lewandowska mogą podać sobie ręce! Ich córki łączy podobna historia

Anna Lewandowska zaszalała! Pokazała długie nogi, Klarę i swój apartament w Warszawie! Widok jest zabójczy!

Wspólne wyjścia na eventy, a teraz reklama? Natalia Siwiec wystąpi z córeczką w kampanii? Zdradziła nam szczegóły [WIDEO]

Co sądzisz o transmisji w internecie z sali porodowej?



Komentarzy: 1


Ewcia | 21 listopada 2017, 22:52

ale co tu hejtować dbają o siebie zarównow ciązy jak i po to i szybko się brzucha pozbywają. ja nie wiem. ja sama po ciązy stosowałam iqacai, dużo ćwiczyłam i trzymałam się zasad żywienia i szybko się pozbyła brzucha. więc jk widać nie tylko znane osoby tak mają.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×