Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Zwycięzca Eurowizji 2017 ma coraz poważniejsze problemy ze zdrowiem! Odwołał wszystkie koncerty

Salvador Sobral serce choroba


Salvador Sobral ma problemy z sercem

Salvador Sobral to portugalski piosenkarz, który wygrał tegoroczny konkurs Eurowizji. Artysta od kilku lat choruje na serce i czeka na transplantację. Co prawda do tej pory muzyk regularnie koncertował, ale z powodu słabego stanu zdrowia nie brał udziału w projektach poza granicami Portugalii. Wyjątkiem był oczywiście majowy finał Eurowizji na Ukrainie, który wygrał. Ale nawet na próbach zastępowała go siostra.

Chory na serce Salvador Sobral wygrał Eurowizję 2017, a przegrani krytykują: „Nie ma problemów z sercem, a z głową!”, „Przemowa poniżej poziomu zwycięzcy”

Sobral zwyciężył 13 maja z piosenką Amar pelos dois (Kochać za dwoje) i po raz pierwszy zapewnił Portugalii zwycięstwo. Autorką hitu jest o dwa lata starsza siostra Salvadora Luisa Sobral. Utwór powstał podobno w wielkim pośpiechu, na kilka dni przed terminem składania konkursowych piosenek.

Agencja reprezentująca Sobrala zapewnia, że istnieje duże prawdopodobieństwo powrotu muzyka na scenę w trakcie wrześniowego Festiwalu Kultury w Cascais pod Lizboną. Póki co, koncerty Salvadora zostały odwołane z powodu zaleceń lekarzy.

Eurowizja 2017: Kim jest Salvador Sobral z Portugalii, który wygrał. Jego piosenka „Amar pelos dois” najlepsza!

Eurowizja 2017 Portugalia - Luisa Sobral i Salvador Sobral

Eurowizja 2017 Portugalia – Luisa Sobral i Salvador Sobral

Salvador Sobral wygrał Eurowizję 2017 - ile dostał punktów?

Salvador Sobral choruje

Czy Salvador Sobral powinien wygrać Eurowizję 2017?Komentarzy: 1


Gośćas | 1 września 2017, 09:34

nie wierze zeby do tej pory nie mogl dostac drugiego serca , czy moze utrudnienia szansy na nowe zycie , ale byc moze sie myle


Dodaj komentarz
×