Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Nowy teleturniej w TVP! Hit z Izraela zastąpi „Jaka to melodia”?

Program Ryzyk Fizyk w TVP zasady, uczestnicy, prowadzący


Ryzyk fizyk – nowy teleturniej w TVP

TVP od kiedy jest pod rządami Jacka Kurskiego serwuje widzom coraz to nowsze programy. Wirtualne Media informują, że w jesiennej ramówce pojawi się nowy teleturniej pod tytułem Ryzyk fizyk. Co ciekawe, pierwszy odcinek stacja pokaże jeszcze w sierpniu – 28.08 o godzinie 18.25.

Program Ryzyk fizyk (Sure or Insure) to hit, który wymyślili Izraelczycy (na licencji Keshet International). Zasady teleturnieju są bardzo proste – uczestnik przez 25 minut odpowiada na osiem pytań, a za każdą prawidłową odpowiedź otrzymuje wynagrodzenie. Oczywiście przewidziana jest możliwość skorzystania z jednorazowej pomocy, którą może zaoferować rodzina niesłysząca wcześniej pytania. Gracz nie wie, którzy najbliżsi zasilą czteroosobowy zespół wsparcia, gdyż będzie siedział tyłem.

Kto poprowadzi Ryzyk fizyk w TVP? Na razie podobno trwają castingi. Z kolei internauci spekulują, że nowe show może zastąpić Jaka to melodia?, co raczej wydaje się niemożliwe. Pomimo zamieszania wokół kultowego muzycznego widowiska (rezygnacja Roberta Janowskiego z roli gospodarza) Telewizja Publiczna nie wyrzuci z portfolio „kury znoszącej złote jaja”.

Poniżej zwiastun oryginalnej, hebrajskiej wersji.

Wielkie zaskoczenie! TVN rezygnuje z popularnego show!

Ryzyk Fizyk - teleturniej TVP

Ryzyk Fizyk – teleturniej TVP

Jacek Kurski

Jacek Kurski

Polsat, TVN czy TVP – którą stację najczęściej oglądasz?Komentarzy: 2


Gość | 19 sierpnia 2017, 18:51

Jestem za takimi nowymi propozycjami od telewizji bo te tureckie seriale są nudne.


Gośćas | 18 sierpnia 2017, 10:36

ciesze sie, ze sa jakies nowe programy w tvp , nawet byl dobry ciekawy program randka w ciemno , a takze musi zostac w tvp1 jaka to melodia kurski nie ma wyjscia


Dodaj komentarz
×