Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Szokujące wieści zza oceanu! Małżeństwo Donalda Trumpa rozpada się?! Mają o tym świadczyć dwa fakty

Seks Melania Trump Donald wywiad


Donald Trump rozwiedzie się z Melanią?

To było wielkie zaskoczenie dla całego świata, gdy okazało się, że Donald Trump wygrał wybory prezydenckie w USA. Jego żona, Melania Trump, nieco się przeraziła, bo oznaczało to dla niej zmianę dotychczasowego, wygodnego stylu życia.

Zgodnie z przypuszczeniami amerykańskich mediów, Pierwsza Dama nie przeprowadziła się do Białego Domu. Razem z synem zostali w apartamencie w Nowym Jorku. Na co dzień Donalda i Melanię dzieli więc 320 km. Widują się w weekendy, ale nawet wtedy nie mają czasu tylko dla siebie. Melania ma nawet swoją własną sypialnię.  Bukmacherzy już teraz obstawiają, że zanim Trump skończy pierwszą kadencję, to para rozwiedzie się. Prawdopodobieństwo wynosi 5 do 1.

O tym, że ich małżeństwo nie jest szczęśliwe może wskazywać także krótki klip wideo pokazujący zniesmaczoną minę Melanii po pocałunku męża. Doniesienia nie są więc bezpodstawne, co skrupulatnie odnotowuje Us Weekly:

Melania nie ukrywa, jak bardzo jest nieszczęśliwa. Nawet gdy spotykają się w weekendy, Melania zawsze śpi w oddzielnej sypialni – mówi znajomy rodziny

Czy to może być przyczyną rozwodu u Trumpów?

Zobacz: Szok! Wyciekło nagranie z nagą Melanią Trump! Mówi tylko o seksie z Donaldem! [WIDEO]

Melania Trump w obcisłej sukience

Melania Trump i Donald Trump rozwiodą się?

Donald i Melania Trump przed inauguracją

Donald i Melania Trump rozwiodą się?

Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?Komentarzy: 3


Gośćtys | 24 marca 2017, 14:34

nie spia razem bo brukowiec spi pod materacem i wie , niz oni oboje ! rozwod bedzie bo jej w bialym domu nie ma , a moze nie chce w polityke wchodzic jak nasza prezydentowa co za znada


Gość | 23 marca 2017, 17:41

Znawcy od siedmiu boleści.


Gość | 23 marca 2017, 16:38

co za bzdury…


Dodaj komentarz
×